Головна Сьогодні

Японці створили пневматичног робособаку

В опублікованому відео ПневмоПес пересувається по коридорах і по біговій доріжці

ДослідникизЛабораторіїадаптивноїробототехнікиОсакськогоуніверситетупідкерівництвомпрофесораКоХосоди(Koh Hosoda)розробиликвадроподазпневматичнимприводом.ДемонстраційневідеоопублікованонаYouTube,-передає N+1.

Пневматичнийчотириногийроботпокищоперебуваєвстадіїрозробкиіможерухатисятількипопрямій,ніякихмеханізмівуправліннянапрямкомрухувконструкції непередбачено.Прицьомунаспиніпристроюпередбаченаспеціальналямка,заякуроботаможнасхопити,якщовінрухається у напрямкудо якоїсьперешкоди.

ВопублікованомувідеоПневмоПес(творціроботаназвалийогоPneuHound)пересуваєтьсяпокоридорахіпобіговійдоріжці.Набіговійдоріжціквадроподрозвиваємаксимальнушвидкістьруху,якастановить9,5кілометрівна годину.Проінші технічні характеристикироботанічогоне повідомляється.

Якправило,розробникиробототехнікинамагаютьсяуникатиконструюванняроботів,які використовуютьвиключнопневматичніактуатори.Такасистемавиходитьгроміздкоюівимагаєпідключеннязовнішньогокомпресора.Проте,подібніпроектиіснують-наприклад,одинзостанніхпрототипівпроектукрокуючогооктаедраOctaWormвикористовуєвиключнопневматику.Засловамиавтораконцепції,використаннятрадиційнихсервоприводівне дозволяєдомогтисянеобхідноїгнучкостіконструкції.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти