Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

За відмову від смартфона заплатять 100 тисяч доларів

У учасника експерименту на 365 днів відберуть смартфон, а натомість видадуть кнопковий стільниковий телефон

VitaminWater перевірятиме учасника щодня, щоб
VitaminWater перевірятиме учасника щодня, щоб

ДочірнякомпаніяCoca-Cola VitaminWaterвирішилапровестисоціальнийекспериментвInstagram,заучастьвякомуготовазаплатитишестизначнусуму.Сутьпроста:потрібновідмовитисявідсмартфонарівнона365дніввобмінна100 тисячдоларів.

Відучасникавимагаєтьсянадіслатифотоіпояснити,чомувінготовийвідмовитисявідсмартфонаічомупретендуєнаприз.З безлічіпретендентівкомпаніявідберетількиодногоучасника,уякоговідберутьсмартфон,анатомістьвидадутьдуже дешевийкнопковийстільниковий телефон, який приймає лише дзвінки і SMS.

VitaminWaterперевірятимеучасникащодня,чи не сидитьпіддосліднийвTwitterабоInstagram.Уразіобману,учасникбудезнятийзконкурсуігрошей неотримає.Правда,невідомочи єобмеженнянавикористанняіншихгаджетівпід часексперименту,на зразоккомп'ютераабопланшетазвиходомвінтернет.

Заявкинаучастьприйматимутьсядо 8 січня2019року ікоженпретендентможеспробуватисвоїсилидочотирьохразів.

Нагадаємо, що раніше Xiaomi випустила телефон за 29 доларівТакожвартозвернутиувагу,якiPhone XS вдарили по цінах на смартфони Samsung і Xiaomi, щотіобвалилисяна50%.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Mashable

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів