Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Загадкова поведінка тварин стурбувала дослідників

Звірі і птиці явно відчувають зараз те, чого не відчуває людина

Тварини поводяться дивно. Фото: pixabay
Тварини поводяться дивно.
Фото: pixabay

Тиждень тому ми писали про дивних єнотів, яких стали помічати в американському штаті Огайо. Місцеві журналісти навіть прозвали їх "єнотами-зомбі". Тварини підходять близько до людських осель, встають на задні лапи, скаляться і заходяться слиною. Після цього вони падають на землю і завмирають, а потім знову піднімаються. Незважаючи на те що єноти є нічними тваринами, вони роблять свої незрозумілі і лякаючі дії в світлий час доби.

Тепер виявляється, що єноти – лише мала дещиця тієї таємниці, яка оточує зміни в звичках диких тварин США. Арізонський дослідник аномальних явищ, відомий під псевдонімом MrMBB333, повідомляє, що зібрав десятки свідчень дивної поведінки братів наших менших
.

Яструби,сови,сойки,орли,зайці,видри,борсуки,лисиціібагато іншихлісовіжителіз невідомої причиниперестаютьбоятисялюдейіперебираютьсяближчедо їхніх домівок.

На думкуMrMBB333,звірі й птахиявновідчуваютьзаразте,чогоне відчуваєлюдина.Мова,мовляв,можейтипро змінумагнітнихполюсівЗемлі,про швидкевиверженняЙеллоустонскогосупервулкана,про розширенняТрансформаційного розломуСан-Андреасміжпівнічноамериканськоюітихоокеанськоюплитами,абопро щосьще(про щоминавітьне здогадуємося,смутнопередчуваючинаближеннякінця світу).


Убудь-якомувипадкудослідниквважає,щойомуійогоспіввітчизникамслідпроявлятибільшепильності:настають великі зміни.Можливо,Америкучекаютьважкічаси.

Про те, як португальські вчені виловили незвичайну істоту, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: esoreiter.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів