Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

41-річна Джессіка Честейн вперше стала мамою

Актриса довгий час приховувала цей факт

Джессіка Честейн. Фото: AFP
Джессіка Честейн.
Фото: AFP

Знаменитаамериканськаактриса41-річна ДжессікаЧестейніїї35-річнийчоловікДжанЛукаПассідіПрепозуловпершесталибатьками,повідомляєPage Six.Уподружжянародиласядочка.Дівчинказ'явиласянасвітза допомогоюсурогатногоматеринства.МаленькуназвалиДжульєттаПассіЧестейн.

Вартовідзначити,щопокиневідомо,колисаменародиласядочказірковоїпари.ЯкстверджуютьджерелазахіднихЗМІ,Джессікущевжовтнібачилинапрогулянцізнемовлям у колясці,ачерезпаруднівДжанаЛукупомітилиздитячимавтокрісло
м.

955293-01-09
Джессіка Честейн
Фото: AFP

Повідомляється,щомалятконародилосяблизькочотирьохмісяцівтому.Джессікапрактичноне розлучаєтьсяздочкою-береїїназнімальний майданчиківподорожі.

Немаєнічогодивноговтому,щопро народженнядочкиуактрисисталовідомотількизараз,аджеДжессікане любитьафішуватисвоє особисте життя.АїївесіллязДжаномЛукоюминулого літасталодлявсіхвеликою несподіванкою.Уранніхінтерв'юактрисазізнавалася,щоніколи"не прагнулавийтизаміж".

Нагадаємо
Джессіка Честейн запалила вогні на ялинці в Парижі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів