Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Аліна Гросу розповіла, чому мандарини вважають символом Нового року

У Китаї мандарини є символом фінансового благополуччя

Гросу готується до Нового року. Фото: instagram.com/alina_grosu
Гросу готується до Нового року.
Фото: instagram.com/alina_grosu

Українська співачка Аліна Гросу вирішила з'ясувати, звідки пішла традиція є і дарувати мандарини на Новий рік.

Про це вона написала в Instagram.

Незмінний запах мандаринів, знайомий всім нам, номер один в ряду асоціацій Нового Року, звичайно, після запашної ялинки і Діда Мороза зі Снігуронькою. Чому? По-перше, в Китаї ще з найдавніших часів була традиція дарувати мандарини на Новий Рік. Цей фрукт був і є символом фінансового благополуччя. (Назва фрукта походить від китайського "багач" – "мандарин") В ті часи, кожен гість, що приходив на святкування Нового Року, крім інших подарунків обов'язково підносив господарям два мандарини, тим самим бажаючи їм багатства, успіху і фінансового добробуту", – написала Аліна.

У той же час співачка розповіла, чому у нас з'явилася любов до цих цитрусових.

"У нас же, така любов і майже "поклоніння" виникли не відразу... довгий час, мандарини були доступні далеко не кожній родині – в 50 роках, в звичайних сім'ях, такий фрукт майже не зустрічався.

Але все ж, символом Нового Року мандаринам судилося стати. На прилавках магазинів не було інших подібних фруктів – ні ківі, ні бананів, ні ананасів, ось мандарини, що достигають на той час в Закавказзі, і знайшли своє застосування в головне свято року. Саме ці мандарини дозрівали якраз до грудня. До Нового року!", – написала Гросу.

Співачка також додала, що "ніде, як у нас, так не люблять лопати мандарини! Наша любов до них, можна сказати, вже в крові, вона нас об'єднує".

Неизменный запах мандаринов, знакомый абсолютно всем нам, номер один в ряду ассоциаций Нового Года, конечно, после душистой ёлочки и Деда Мороза со Снегурочкой. Почему?.. Во первых, в Китае ещё с древнейших времен была традиция дарить мандарины на Новый Год. Этот фрукт являлся и является символом финансового благополучия. ( Название фрукта происходит от китайского "богач" – "мандарин") В те времена, каждый гость приходящий на празднование Нового Года , кроме других подарков обязательно преподносил хозяевам два мандарина, тем самым желая им богатство, успех и финансовое благосостояние. •У нас же, такая любовь и почти "преклонение")) возникли не сразу...долгое время, мандарины были доступны далеко не каждой семье – в 50 годах, в обычных семьях, такой фрукт почти не встречался. Но все же, символом Нового Года мандаринам суждено было стать. На прилавках магазинов не было других подобных фруктов – ни киви, ни бананов, ни ананасов, вот поспевающие к тому времени в Закавказье мандарины и нашли свое применение в главный праздник года. Именно эти мандарины созревали как раз к декабрю. К Новому году! Хочется ещё отметить, что нигде, как у нас, так не любят лопать мандарины:) наша любовь к ним, можно сказать, уже в крови, она нас объединяет

Видео опубликовано ALINA GROSU (@alina_grosu)

Раніше сайт Сегодня. ua з'ясовував, як відзначити Новий Рік по-новому: три ідеї.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів