Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Анфіса Чехова в білизні відверто розповіла про секс

Вона зазначила, що жінкам необхідно просто усвідомлювати свою цінність, і тоді ставлення до сексу буде іншим

Анфіса Чехова. Фото: instagram.com/achekhova
Анфіса Чехова.
Фото: instagram.com/achekhova

Телеведуча Анфіса Чехова, яка колись отримала популярність завдяки телепередачі про секс, не боїться публічно розмовляти на цю тему.


У Instagram вона опублікувала досить відвертий пост про секс і його значення в житті чоловіків і жінок.

"Жінкам властиво оцінювати свою значимість для чоловіка через секс. З одного боку, чоловікам тільки цього від нас і треба. І звідси йдуть всі ці жіночі правила: "Не давати на першому побаченні", "Не давати, якщо він завинив", "Не давати, поки не подарує обручку, машину, і т.д. "і взагалі, це дивне слово "давати". Неначе чоловік це позичальник, а жінка-банк, який вирішує дати йому кредит чи ні, і як би відсотки призначити вище, і так що б виплати до кінця його днів", – пише Анфіса.

При цьому телеведуча зазначила, що жінки помилково вважають себе "власниками чарівної пігулки".

"Але ж секс-це взаємообмін енергіями! Жінки часто сприймають себе як якогось володаря чарівної пігулки задоволення, заради якої чоловік може піти на все! А якщо дати йому цю пігулку відразу, без зусиль, то не оцінить її по достоїнству і понесеться в пошуках пігулки в інші, більш дефіцитні аптеки, де треба, ох як, постаратися і витратитися! Жінка, яка вважає наявність у неї вагіни між ніг, своїм головним козирем, змушує себе все життя шукати довірливих вкладників, готових вигідно вкласти свій капітал, і, на жаль , вилучити його, як тільки інший банк запропонує більш гнучкі умови!" - вважає Чехова.

При цьому телеведуча зазначила, що жінкам необхідно просто усвідомлювати свою цінність, і тоді і ставлення до сексу буде іншим.

"Насправді, жінка, яка усвідомлює свою цінність, може займатися сексом і на першому побаченні, якщо захоче, не боячись, що воно стане останнім. Може відкрито демонструвати свої бажання, отримувати від чоловіка любов, подарунки і увагу, не маніпулюючи сексом! Єдине, що має значення для жінки – чи щиро вона хоче сексу, а не погоджується на це з остраху відмовити, з корисливих мотивів, з п'яним, з подяки і т.д. і тут не важливо, коли цей секс трапиться, після першого побачення, або 20-го і призведе він до подальших стосунків. Якщо секс трапляється від щирого бажання, ви в результаті отримуєте саме те, що і хотіли, не відчуваючи себе обдуреними в своїх найкращих очікуваннях!" - пише Анфіса.

У той же час телеведуча запевнила, що не закликає жінок до розпусти.

"Я не закликаю зараз жінок кинутися в пучину розпусти. Я говорю лише про те, що секс повинен траплятися по дуже глибокому і щирому бажанню! У кого-то таке бажання виникає тільки по любові, у кого-то просто по взаємній симпатії, але головне, не думати, що секс-це єдине що ви можете дати чоловікові! Секс-це одна сота тих багатств, що в нас приховано", – підсумувала вона свою думку.

.jpg_483

До свого відвертого посту Анфіса додала пікантний знімок, де вона позує в білизні, за що нарвалася на шквал компліментів.

[LINKED_ARTS]

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів