Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Барі Алібасов про скандального Лозу: у нас на арені – головний дебіл країни

Російський продюсер жорстко висловився про музиканта Юрія Лозу

Барі Алібасов. Фото: buduaar.ru
Барі Алібасов.
Фото:  buduaar.ru

ВідомийросійськийпродюсерБарі Алібасовпояснив,чомувважаєсканадльногомузикантаЮріяЛозу"головнимдебіломкраїни".Про цеАлібасоврозповіввінтерв'ю "Собеседнику".

"Мені шкода, що стільки пишуть і говорять про дебілоїдні висловлювання. Пам'ятаєте, як у Булата Окуджави: "Щоб відомим стати, непотрібно горіння, а потрібно обісрати відоме творіння". Для того, щоб привернути до себе увагу, не треба писати романи, треба просто спалити бібліотеку. Слави буде багато. Лоза і користується цим методом. За всіма його висловлюваннями несусвітня дурниця і дебілізм. Гавкає щось про "Бітлз", про "Роллінг Стоунз", взагалі про американську музику. Музика – найважливіший пласт людства. Вона різна! А він що зробив в музиці?!", – обурюється Алібасов.

"Він же не тільки про музику говорить, але і про інші сфери життєдіяльності. Наприклад, про космонавта Юрія Гагаріна говорив: мовляв, той нічого не зробив, тільки лежав у польоті. – Ну і хто після цього Лоза? Ну хіба не дебіл?! Будь-яка людина знає, що до космічного польоту люди готувалися довгими роками! Ніхто не знав, що там, в космосі – готували до всього, що може трапитися. І до загибелі! Наука працювала багато десятиліть! Вибирали найкращих з кращих, за інтелектом. Який Гагарін був - з гарною посмішкою, з ясними очима, з такою бездоганною акуратністю! Я не можу уявити його в пітній, брудній сорочці, як Лозу. Для Юрія Лози це інший світ, він цього не розуміє", – говорить продюсер.

"Віндурний!Наднимтребакепкувати,а нецитувати.Замістьцьогоможнасказати: "Давайтепривітаємо,унаснаарені-головнийдебілкраїни!". За логікоюЮріяЛози,заслугаДжорданоБрунолишевтому,щозньогозробилишашлик.ТакЛозаіуявляє собілюдство,-робить висновокАлібасов.

Нагадаємо, скандальнийЮрійЛозадіставсядоУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів