Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Дамблдор багатогранний": Джуд Лоу висловився з приводу сексуальної орієнтації Дамблдора

Актор грає молодого мага в "Фантастичних тваринах 2"


"Фантастичні тварини: Злочини Гріндевальда
"Фантастичні тварини: Злочини Гріндевальда

На початкузйомокфільму"Фантастичнітварини:ЗлочиниГрін-де-Вальда"шанувальникипоттеріанибулиобуренізаявоюрежисераДевідаЙейтса,якийпрацюєнаддругою частиноюфільму.Вінсказав,щовновійсеріїне будуть уявній формідемонструвати гомосексуалізм персонажа Альбуса Дамблдора, але те, що він гей – це однозначно. АджесамаДжоанРоулінгпридумала,щоДамблдорбувнетрадиційноїорієнтації.

НарештінацютемувисловивсявиконавецьролімолодогоАльбусав"Фантастичнихтваринах2",45-річнийДжудЛоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зайогословами,кількароків томуЛоусампоставивпитанняДжоанРоулінгівонапідтвердила,щоДамблдор-гей.

"Дамблдорбагатогранний.Уменевиникло питанняпро те,якйогоорієнтаціявідіб'єтьсявфільмі.Але жмовайделишепродругий фільмзсерії"Фантастичнихтварин".ОдинзталантівДжо-поступоверозкриттяперсонажів.УнашійкартинімитількипочинаємознайомитисязмолодимАльбусом.Очевидно,багато що належитьпро ньогорозповістивмайбутньому.Розповідативсевідразумине збираємося",-заявивЛоу,підтвердившисловарежисера.

Нагадаємо,наComic-ConвСанДієгонарештіпоказалиповноціннийтрейлермайбутньоїкартини"Фантастичнітварини:ЗлочиниГрін-де-Вальда".

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів