Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Демі Мур завела акаунт в Instagram і розповіла про весілля принцеси Євгенії

Відео з церемонії одруження стало першим постом голлівудської актриси


Демі Мур на весіллі принцеси Євгені
Демі Мур на весіллі принцеси Євгені

Соцмережідавносталиневід'ємноючастиноюнашого життя.ІпокиоднізнаменитостіщосиливикористовуютьInstagram,TwitterіFacebookдляспілкуваннязшанувальникам,іншітількипочинаютьсвоєзнайомствозними. Так, Деми Мур, яку нещодавно обікрали майжу на 170 тисяч доларів, вчоразавелаакаунтвInstagramівжезробилапершупублікацію.Залічені годинипостголлівудськоїактрисинабравпівторисотнітисячпереглядів.

"МійпершийвісторіїInstagramпост!Стелла,цедлятебе!Ящойно повернуласязкоролівського весілля.Повиннасказатитобіспасибі!Явідчуваюсебечудово,зручно,явідчуваюсебепринцесоюсьогодні.Спасибівсій команді!ФіліпеТрейсі,ти-геній.Цейкапелюшокпростодивовижний.Іподивітьсянамоїнеймовірнітуфлі!Вонитакісексуальні.Так,щезабулапросумочку-мояDomini Bag.Спасибівам!"-розповілаДеміМур,показавшисвійрозкішнийнаряд.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @moore2d

Нагадаємо, 55-річні голлівудська зірка одягла на весілля принцеси Євгенії елегантну вишневу сукню, якудоповнилакапелюшкомзвуаллювтоніклатчем.ВиглядалаприцьомуДемідужестильно,акомпаніюїйсклаввідомийфлористЕрікБатербо.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів