Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Депардьє заборонили в'їзд в Україну на 5 років

Відповідне розпорядження передано Державній прикордонній службі

Жерар Депардьє. Фото: golosiyiv.kiev.ua
Жерар Депардьє.
Фото: golosiyiv.kiev.ua

Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в'їзду на територію країни французькому актору з російським громадянством Жерару Депардьє на 5 років.

"СБУ прийняла рішення про заборону в'їзду Депардьє терміном на 5 років на підставі подання Міністерства культури", – заявила у вівторок ввечері спікер СБ України Олена Гітлянська.

За її словами, відповідні документи передані спецслужбою Державної прикордонної служби України для внесення в базу даних.

Раніше в липні віце-прем'єр–міністр культури України В'ячеслав Кириленко повідомив, що в Службу безпеки України для перевірки направлений складений громадськими організаціями список діячів культури, які можуть загрожувати безпеці країни, у переліку фігурує актор Депардьє.
Прес-служба Мінкультури України уточнила, що список, складений активістами, містить 567 прізвищ діячів культури – іноземців, які виступали з публічними антиукраїнськими заявами.

"Міністерство культури у відповідності з нормами закону "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України" направило складений громадськістю перелік у Службу безпеки, РНБО та Національну раду з питань телебачення і радіомовлення з проханням опрацювати цей перелік щодо можливості визнання в установленому порядку зазначених у ньому осіб такими, які створюють загрозу національній безпеці України, та оприлюднення їхніх прізвищ на сайті Мінкультури", – прокоментувала прес-служба Мінкультури.

Згідно з порядком прийняття рішень про заборону демонстрації фільмів, серіалів, іншої аудіовізуальної продукції, визначеної законом "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України", однією з підстав для відмови у видачі прокатного свідоцтва – те, що одним з учасників фільму є фізична особа, включена в оприлюднений перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

"Телерадіоорганізаціям заборонено здійснювати трансляції аудіовізуальних творів (фільмів, телепередач, крім інформаційних та інформаційно-аналітичних телепрограм), одним з учасників яких є особа, внесена до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. При цьому учасником аудіовізуального твору вважається фізична особа, яка брала участь у його створенні під власним ім'ям (псевдонімом) або як виконавець будь-якої ролі, виконавець музичного твору, який використовується в аудіовізуальному творі, автор сценарію та/або текстів чи діалогів, режисер-постановник, продюсер", – пояснює прес-служба Мінкультури.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів