Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Діана Арбеніна в свій день народження вперше вивела сина на сцену

6-річний Артем Арбенін виступив на фестивалі "Нашествие" перед 30-тисячним натовпом

Арбеніна з сином. Фото: Євген Ніколаєв, life.ru
Арбеніна з сином.
Фото: Євген Ніколаєв, life.ru

РосійськаспівачкаДіанаАрбенінавідзначиладеньнародженнянафестивалі"Нашествие".Головнимподарункомдля42-річноїрок-зіркиставдебютїїсина-6-річногоАртемаАрбеніна.Хлопчиквпершевийшовнавеликусцену.Щобдопомогтидитинівпоратисязхвилюванням,Арбенінапосадиласинапоручзсобою.Передвиконаннямсуворамамазробилайомукільказауважень:"Некрутимікрофон,щобминормальнозаспівали",-передає "Лайф".

ВиступАртемазірвавоплескибагатотисячноїюрби.Післячогохлопчиквийшовдо глядачівнапоклін,ідеякізнихнавітьподарувалийомуквіти."Славабогу,якярада,винавітьсобіне уявляєте,-поділиласяемоціямизшанувальникамиспівачка.-Сьогоднішнійконцертпройшовне дарма".

cb86a3140567c573cc76111dc63d60ce__980x_01

Фото: Євген Ніколаєв, life.ru

Протягомвсьоговиступушанувальникирок-групискандувалифразу"Зднемнародження".Посміхаючись,артисткавідповілатисячамфанатів:"Бутищасливимможна,тількибудучизакоханим,алюбитиможнатількинашнарод".Кульмінацієювиступу"Нічнихснайперів"ставвоістинурокерськийжестїхвокалістки-ДіанаАрбенінарозбилагітарупросцену.

Нагадаємо,42-річнаДіанаАрбенінавиховуєдвійнят-6-річнихАртемаіМарту.До речінапрес-конференціїфестивалюАрбенінарозповіла,щоїїсинзахоплюєтьсямузикою-хлопчиковівжекупилипершубарабаннуустановку.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів