Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Для порятунку шлюбу Джей-Зі запросив Бейонсе у відпустку

Останнім часом співачка навіть не носить обручку

Джей-Зі і Бейонсе Фото:REX
Джей-Зі і Бейонсе
Фото: REX

Як повідомляє західнапреса,Джей-Зінамагається врятувати свійшлюб зБейонсе.Дляцього вінзапросив їївспільну відпусткунап'ять тижнів.На думкуспівака,поїздка повиннапоказати,чи варто їмпрацюватинадвідносинами аборозлучитися.

Відомо,щоДжей-Зіхочевикористовувати часовийпроміжок міжгастрольнимиконцертами:Джей-ЗінамагаєтьсяпереконатиБейонсепоїхати разом знимнавідпочинок -він хочеврятувати шлюб.6 серпня врамкахгастролейвідбудетьсяїхостаннійконцертвСан-Франциско,авсередині вереснявони двічівиступлятьвПарижі.Івсе.

Він обожнюєдонькуБлуАйвіі хоче,щоб у неї бувбратабосестричка.АлеБейонсене впевнена,чого самевонабажає.Їхній шлюбдав тріщину- це правда.Джей-Зіхочепровестиз неючас наодинці,щобпостаратисявирішитиситуацію.

Виявляється,проблема нетількив розривівідносин,але такожв потенційномукатастрофібрендунайуспішнішої ізаможноїпаривсвітовомушоу-бізнесі.Одне лишегастрольнетурнеOn the Runможе додати вїх "скарбничку"до 120мільйонів доларів.

Більштого,вданиймоментБейонсеактивнопідшукуєокремуквартируяк у Нью-Йорку,такі в Лос-Анджелесі.За словамиінсайдерів,їхшлюб давтріщинупісля народження доньки: всьомупричина- стрес.А останнім часомспівачканавіть неносить обручку.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: пліткар

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів