Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Джаред Лето зіграє засновника Playboy

Плануються зйомки байопіку про життя легендарного засновника Playboy


Джаред Лето зіграє Х'ю Хефнера. Фот
Джаред Лето зіграє Х'ю Хефнера. Фот
Минулого тижнясвітдізнавсятрагічнуновинупро смерть 91-річного засновника Playboy і американської ікони Х'ю ХефнераЗ огляду наспадок, залишенийнимвсьому світу,історіяйогожиттяляглавосновубайопіку.РежисеромфільмустанеБреттРатнер,арольлегендарногоплейбоязіграєДжаред Лето, – передає Woman.ua з посиланням на theguardian.com.

"Джаред-мійстарийдруг.Коливіндізнався,щояотримавправанаекранізаціюісторіїХефа,тосказав: "Яхочузігратийого.Яхочузрозумітийого.Іядійсновважаю,щоДжаредможецезробити.Вінодинзвеликихакторівсьогоднішньогодня.Моямета-зробитифільмякподію"-прокоментуваврежисеручастьЛето.

Судячи з усього,рольмагнатаДжареду дісталасящедотрагічної події27 вересня.Повідомляється,щоакторпланувавособистозустрітисязХефнером,алезустрічіне судилосябути.

45896_01

"Х'юХефнерпочавсексуальнуреволюціюзастінамилегендарногоособняка,використовуючисторінкижурналуPlayboy Magazineдлядемонстраціїсвоговласногоспособу життя.Тимсамимвінпобудувавсобіглобальнуімперію,що включаєвсебепублікації,клуби,казиноітелевізійнімережі"-сказаврежисер.

Такожсталовідомо,щоБреттРатнерсподіваєтьсявідродититок-шоуХефнеракінця60-хроківPlayboy After Dark.

Нагадаємо, Х'ю Хефнер помер 28 вереснявсвоємубудинкувЛос-Анджелесі.Хефнерпомерна92-му роцівідприроднихпричин.Покивесьсвітсумує,включаючизнаменитостей,ЗМІвжепочализ'ясовувати,комуждістанутьсябагатомільйонні статкизасновникажурналуPlayboy.Яквиявилося,грошіотримаютьйогодіти,аосьтретядружина,30-річнаКрісталХарріс,залишитьсябезусього.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів