Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл бояться можливого викидня

Подружжя планує завести кількох дітей

Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл, фото REX
Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл, фото REX

Якповідомляютьзахідні видання,ДжастінТімберлейк іДжессіка Білне підтверджуютьновинупро вагітністьактриси,оскільки побоюютьсявикиднянаранньомутерміні.Крімтого,33-річнийспівакхочезахистити своїхмайбутніх дітейвідпідвищеної увагиЗМІ.

Джерело, близькедо зоряної пари,поділивсянаступною інформацією: Ранішевонивженамагалисязачатидитину протягомдеякогочасу.Проте з цимбули труднощі,тому вонипоки що й нехочутьоголошуватипро вагітністьактрисичерез можливевикидня.

ЗаразДжастінповодитьсяграничноскритно,що цілком логічно.Йогозавждитурбувалопідвищену увагудо дітейзнаменитостей.Вінзлиться івиходить з себе,такяк,на його думку,це не йдедітямнакористь ісильноїхлякає.

За данимижурналістів,БіліТімберлейкплануютьзавестикількох дітей:Вонаговорила,що хоче,якмінімум,двохмалюків-самаДжесікадужеблизька зісвоїмбратом.Вонавважаєважливим,щобїї дітивідчувалиподібнубратськузв'язок.

Імовірно,Джастін іДжессікастанутьбатькамипервісткавквітні2015 року.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: пліткар

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів