Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Дженніфер Еністон і Джастін Теру звернулися до Шарліз Терон за порадою про усиновлення

Дженніфер всіма силами прагне збудувати здорову повноцінну сім'ю

Дженніфер Еністон і Джастін Теру. Фото: AFP
Дженніфер Еністон і Джастін Теру.
Фото: AFP

У Голлівудізновуходять чутки, що46-річна актриса іїї чоловікмають намірзавестиприйомну дитину.І теперДженз цікавістювислуховуєпорадизіркових колег,якіне з чутокзнайомі з процедурою.У їх числі опинилисяактрисиШарліз Тероні ШерілКроу.

За словамиінсайдерів,недавноШарліззапросилаЕністонна зустрічз іншимиприйомнимимамами.Тамактрисавислухалапоради,поцікавиласяможливими проблемамиітруднощами, яківиникалиу сімейв процесіусиновлення таперших роківвиховання дитини.

Якстверджує один зджерел,Дженвсіма силамипрагне збудуватиздоровуповноцінну сім'ю.Вона незаперечує, що їїлякаютьчисленні"підводні камені": важкіінтерв'ю,перебудовасвогографіка івзагалівсього свого життя.Але, незважаючи наможливі труднощі, відступативона не має наміру.Джастін Терувсіляко підтримуєсвою дружинуі всіма силами намагаєтьсявплинути на прискоренняпроцесу.Повідомляється, щоактрисавже скасувалаабоперенеславсі зйомкидо кінця року, вирішившиподаруватицей час собі, чоловіковіі дитині.

 

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: popcornnews.ru

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів