Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Джуліанна Мур в сукні з глибоким декольте знялася в провокаційній фотосесії

Джуліанна Мур і Еллен Пейдж розповіли про спільну роботу

Джуліанна Мур. Фото: AFP
Джуліанна Мур.
Фото: AFP

ГероїнямижовтневоговипускужурналуOutстали54-річнаДжуліанна Мурі28-річнаЕлленПейдж.Актриси, які разомзнімалисяу фільмі"Право наспадщину", розповілипро спільну роботу.

Джуліаннапро роботуз Елленпіслятого, як тарозповілапро свою гомосексуальність: "Яне розуміла,яке це -закриватисявід усіх.Мені пощастилобутилюдиною, якійне потрібноприховуватисвою сексуальну орієнтацію.Такщо я постійнозадавалабезлічдурних питань-яке доводитьсяїй?І вонавідповідала, щовідчуваєдискомфорт, навіть колинадягаєвсіці вбрання.І в мененабагатовідкрилися очі.Вона була такоюнезахищеною-мене це дужезворушило.Ідопомоглобільш тонковідчути всінюансинашого фільму".

1_1356

Елленпро свою рольу фільмі: "Ябагато чого зрозуміла, граючиСтейсі.Відтворитина екранізабороннівідносини – це,звичайно, допомагаєбагатовитягнути на поверхню.До того ж,намого персонажалежитьпевна відповідальність- вона допомагаєрозвивати цю темуі говоритипро неї.ДляСтейсівсе було дужескладно -зайняти активну позиціюдля неїзначилоб визнати, що любоввсього її життявмирає.Але коли вонавсе, жзмирилася зцією думкою, товіддала всюсеберухуза праватаких же, як вона".

2_521

3_186

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: popcornnews.ru

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів