Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Головний приз Каннського кінофестивалю отримав японський фільм "Магазинні злодюжки"

Кінострічка розповідає про сім'ю бідного японського робітника, яка існує практично тільки на пенсію бабусі, через що деякі з родичів крадуть в магазина

Фото: AFP
Фото: AFP

Японськийфільм"Магазиннізлодюжки"режисераХірокадзуКореедаотримавЗолотупальмову гілку71-гоКаннськогокінофестивалю.

Японськийфільм"Магазиннізлодюжки"розповідаєпро сім'юбідногояпонськогоробітника,якаіснуєпрактичнотількинапенсіюбабусі,через щодеякізродичівкрадутьвмагазинах.Одного разуглавасімействапідбираєнавулицімаленькудівчинку.Сім'япродовжуєсвоєдружнеіснування,алеодного разувонибачатьоголошенняпрозниклу дівчинку,щотягнезасобоюпроблемидлясім'ї
.

1526765756.8651

Другуза значимістюнагороду71-гоКаннськогокінофестивалю,Гран-прі,отримавСпайкЛізакартину"Чорнийклановець"(BlacKkKlansman).КартиназАдамомДрайвероміДжономДевідомВашингтономрозповідаєпро темношкірогополіцейського,якийвступаєврядиКу-клукс-клануна початку1970-хроків.РанішекартинувженагородилоЕкуменічне журі.

Церемонія оголошенняпереможцівпроходитьу Палаціфестивалів.

Нагадаємо,цього року Каннський фестиваль посилив правила для учатників. Врамках71кінофестивалювКаннахнебудепередпрем'єрнихпоказівдляжурналістівікінокритиків.

Як ми писали, Пенелопа Крус змінила два вишуканих вбрання від Chanel на відкритті Каннського фестивалю.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Інтерфакс

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів