Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Каменських знову підкорила шанувальників спокусливими формами

Настя неодноразово зізнавалася, що достатнього часто відвідує тренажерний зал

Настя Каменських. Фото: instagram.com/kamenskux
Настя Каменських.
Фото: instagram.com/kamenskux

ВідомаукраїнськаспівачкаНастяКаменськихпідкорилафанатівновимспокусливимфотовспортивному одязі.Відповіднефотовонарозмістиланасвоїй сторінцівInstagram.Так,виконавицянаньомупозуєвспортивному одязісвогобренду.

Видно,щоакцентфотографіКаменськихробилинаногахіпомітносхудлихруках.Самадівчинанеодноразовозізнавалася,щодостатньогочастовідвідуєтренажернийзал
.

34983570_867181136816587_2825154222301904896_n
Настя Каменських
instagram.com/kamenskux

РанішеКаменськихзновимвідвертимфотонарваласянажорсткукритику.Настяпозувалав сукні-сітціінижній білизні,хвалиласяспокусливимиформами.

Відвертийзнімокартисткивона зібрала захопленівідгуки:"Богиня","Порабужестильтрусівзмінити.Вжежне 18","УкраїнськаБейонсе","Занадтогаряча","Шикарна","Вонапростопринадністьісама досконалість",-коментуваликористувачі.

Також артистка розмістила в Instagram фото, де вона позує в одязі від Nadya Dzyak. Так Каменських виступала на національній музичній премії "Золота жар-птиця" 19 травня.

Але фоловери Насті не оцінили дизайнерський наряд. Вони вважають, що виглядає співачка вульгарно.

Про те,якНастяКаменськихсвяткуєсвійДеньнародження,дивітьсянавідеонижче
:

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів