Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Кобзон поїде в Донбас, незважаючи на заборону української влади

Кобзон вирішив проігнорувати заборону на в'їзд на Україну

Йосип Кобзон. Фото: О.
Йосип Кобзон.
Фото: О.

НароднийартистРосії,депутатДерждумиРФЙосипКобзонзаявив,щопоїдевДонбас,незважаючиназаборонуукраїнської влади.Про цевінсказав у неділю, 26 жовтня,вінтерв'юрадіостанціїРСН.

"Яїдудо себенабатьківщину,вДонбас,деянародивсяі демійпупокзаритий,деянагородженийтрьомаорденамишахтарської славивсіхступенів ітрьомаорденамишахтарськійдоблесті.Дляменезабороннемає.Моїземлякичекаютьмене",-сказавКобзон,батьківщиноюякого ємістоЧасівЯрна Донеччині."Тому меніплюватинате, що вонипридумализп'янихочей.Дляменезабороннемає,моїземлякичекаютьмене",-додавартист.

Ранішевнеділюрадникголови СлужбибезпекиУкраїниМаркіянЛубківськийповідомив,що Київзаборонивв'їздвкраїнуросійському акторовіІвановіОхлобистінуіспіваковіЙосипуКобзону.Всьоговчорніспискипотрапилипрізвищадекількохсотеньлюдей,дії якихКиїв вважаєзагрозоюнаціональнійбезпецікраїни,сказавЛубківський.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Lenta.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів