Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Концерт-бенефіс Руслана Квінти: унікальні номери, квітуча Софія Ротару і DZIDZIO в образі черниці

За лаштунками і на концерті зірки не шкодували грошей на слова похвали для українського маестро


У фіналі концерту - зал аплодував стоячи
У фіналі концерту - зал аплодував стоячи

23 березня вкиївськомуПалаціСпортувідбувсяграндіознийконцерт-бенефісукраїнськогокомпозитораРусланаКвінти.9 тисячглядачіввзалінасолоджувалися2,5-годинноюконцертною програмоюза участювідомихукраїнськихартистів.Всіпіснібуливиконанівсупроводівеликогосимфонічногооркеструз150-тиінструментівіхору.

УцейвечірпісніРусланаКвінтиспівали-СофіяРотару,ІринаБілик,MONATIK,НаталяМогилевська,LOBODA,ПотапіНастя,ALEKSEEV,МаксБарських,ОлександрПономарьов,групи"НеАнгели"іDetach,Tayanna,юнівипускникипроекту
"Голос. Дiти".

dzidzio

фото: прес-служба

ВиступСофіїРотаруглядачічекализособливимтрепетом.Володаркаширокогорепертуару,авторстваРусланаКвінти(30пісень),подарувалапубліцівідразуп'ятьхітів:"Осінніквіти","Небо-цея","Тинайкращий","Білазима"і"Однакалина".

ruslankvintaall

фото: прес-служба

Більшістьартистіввпершеспівализживиморкестром.Маестроособистоакомпанувавзароялемвсімартистам,атакожзігравсольнупартіюнафаготі.НапісніСофіїРотару"Тинайкращий"РусланКвінтаприєднавсядоFreedom-balletівиконавкількапа,чим викликавовації.Відразудвіпрем'єри,авторствакомпозитора,презентувалиОлександрПономарьовтаLOBODA.

ruslankvinta_balletfreedom

фото: прес-служба

Уфіналіконцерту-залаплодувавстоячиіспівавразомз усімаартистамихіт"Однакалина".Вжезалаштункамишоукомпозиторподілився:"Ящасливий!Щощеможебутикращетого,щотвійталантмаємісцебути.Спасибі всім!".

ruslankvintasofiarotaruolegbodnarchuk

фото: прес-служба

Надвізуалізацієюшоупрацювавнайбільш затребуванийрежисер-постановникУкраїниідруг РусланаКвінтиОлегБоднарчук.Унікальніномерирозкриликрасумелодій,написанихкомпозитором.

РусланКвінтавлаштувавсправжнє святомузики.Визнані хітизвучализовсімінакше,іцене могло недивуватиглядачів-музиканаповнювалаїхні серцядобромілюбов'ю,аочісвітилисявіднадлишкупозитивнихемоцій.

За лаштунками і на концерті зірки не шкодували грошей на слова похвали для українського маестро

"Русландушевний,доброзичливий,завждизустрічаєздобром.Бувало,щояпрацювалавйогостудії звукозапису,цесуцільнезадоволення.Руслан-гордістьнашоїкраїни.Нарештівідбувсяйоговечір,мийогодовгочекали",-поділиласяІринаБілик.

Нагадаємо, для Ірини Білик композитор написав композиції – "Любов. Яд", "Я все одно його люблю", "Дівчинка".

Співачка TAYANNA і фіналістка Національного відбору на "Євробачення-2017" на концерті виконала пісню Софії Ротару "Чекай". "Звичайно, було трохи хвилююче. Це відповідальність – після великої артистки переспівати її пісню. Я сильно люблю цю композицію – вона близька мені. Таке відчуття, що я пережила її і в реальному житті, не тільки на сцені. Співати в супроводі великого симфонічного оркестру - це незабутньо", – поділилася враженнями TAYANNA.

Муза Алана Бадоєва також зізналися "Сегодня", що після участі у Національному відборі на "Євробачення-2017", не стежить за конкурсом. "Я не стежу за конкурсом, у мене і телевізора вдома немає. Не часто заходжу і в соціальні мережі, адже вважаю, що вони відволікають і заважають творчості", – зазначила TAYANNA.

"Для мене велика честь бути частиною цього великого свята. Я пишаюся, що в нашій країні є такий приголомшливий композитор і музикант, мій друг Руслан Квінта. Адже для шоу-бізнесу друзі – це така рідкість", – сказала Світлана Лобода зі сцени.

В рамках концерту артистка представила сингл "Убий мене" з нового альбому H2LO. "Убий мене" – перша композиція в творчому тандемі Руслана Квінти і LOBODA
.

loboda_

фото:прес-служба

ruslankvinta_sofiarotaru

фото:прес-служба

"Я протягом десяти років задавала Руслану один і той же питання – "Коли відбудеться твій бенефіс?". Тим більше його пісні співає сама Софія Ротару і багато інших зірок. Нарешті це сталося – Палац Спорту, оркестр, живий звук, супер концерт. Руслан, незважаючи на свій вік і свою скромність, вже як десять років гідний цього бенефісу. Я дуже рада, що цей концерт відбувся. У нас довгий творчий спільний шлях – ми створили групу "INDI", наші кабінети п'ять були поруч. Зараз у Руслана прекрасний період. Бажаю йому побільше займатися творчістю", – розповіла Наталя Могилевська.

В соцмережах колеги Руслана Квінти також не приховують свого захоплення

"Заради таких безцінних моментів варто жити і творити. Не так багато музики, яка здатна об'єднувати міста, покоління, життєві шляхи. Сьогодні Руслан Квінта подарував нам щось більше, ніж свої кращі пісні – він дав нам усвідомлення того, що ми можемо бути однією сім'єю. І для того, щоб зібрати разом улюблених артистів, не потрібно чекати, поки знову хтось дуже важливий піде від нас назавжди. Цей концерт – найважливіший момент для всієї української поп-музики. А людина, яка об'єднала в один потужний і світлий потік стільки різних енергій, гідна найвищих їх нагород національного рівня. Всі, хто причетний до створення даного шоу, насправді творили історію", – написав композитор і співак Влад Дарвін на сторінці в Facebook.

"Краса хай рятує світ. Мені досить доброти! Саме ці рядки звучали у мене в голові під час вчорашнього концерту Руслана Квінти. Хоча, звичайно, краси було багато! Напевно, вперше за останні роки, я побував на концерті в Україні, про який хотілося сказати – нехай він не закінчується довше! Від першої до останньої ноти він був світлим, добрим, щирим. Знайомі пісні звучали в новому виконанні. І всі, всі до однієї були точно вгадані! Жодного випадкового або зайвого артиста. жодного номера, ні одного аранжування, які різали б и слух. І сам формат вечора був чудовий. Це було свято Пісні! Ніхто не мірявся красою, популярністю або значимістю. Всі на рівних. Напевно від того все і вийшло! Олег Боднарчук зумів розкрити кожного артиста. І пісні, які знаєш напам'ять, заграли по-новому. "Королевою вечора" була Софія Ротару! Вона починала його, вона його і закінчила! Вона подарувала глядачам свої пісні і свою любов! І стоячи в фіналі разом з усіма учасниками концерту і співаючи рядки "і Україну, бо в нас Іншої нема!". Вона дивилася в зал для глядачів, в очі людям, які співали разом з нею і світилися Добром! ", – поділився в Facebook продюсер музичних і концертних програм Олег Яковлєв.  

ruslankvintaall1

фото:прес-служба

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів