Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Леді Гага скасувала європейське турне через сильний біль

У заяві промоутерів туру Леді Гага повідомляється, що стан зірки фізично не дозволяє їй виступити на живому концерті


Леді Гага фізично не може виступати на ко
Леді Гага фізично не може виступати на ко

Не встигла Леди Гага показати обручку на церемонії "Греммі-2018", якшанувальниківстурбувалановинапро те,щоспівачкаскасувалаостанні10концертівсвогоєвропейськоготурнечерез"сильний біль",повідомляє nv.ua

УзаявіпромоутерівтуруЛедіГагаповідомляється,щостанпоп-зіркифізично недозволяєїйвиступитинаживомуконцерті."ВчораввечеріЛедіГагаобговориласитуаціюзмедикамиіприйняланелегке рішеннязійтиздистанції,"-йдетьсявзаяві.
СамаЛедіГагавибачиласяпередшанувальникамиінаписалавTwitter,щозасмученацим,алеїйнеобхіднопоправитиздоров'я.
ЛедіГагахворафіброміалгією,через щостраждаєсильнимиболями,безсонняміпідвищеною стомлюваністю.

У вересні 2017 рокузірка скасувала концерт в Ріо-де-Жанейро через погане самопочуття.НасторінцівInstagramвонаповідомила,щочерезсильні боліїїгоспіталізували.
"Меневідвезливлікарню,це непростобільвстегніабовтомавідгастролей,цедужесильний біль.Явхорошихруках,тутнайкращілікарі.Бразилія,ятакзасмучена,щоне зможуприїхатинафестиваль "Rock in Rio".Ябзробилавсе,щозавгодно,щобпотрапититуди,алезаразяповиннапіклуватисяпросвоє здоров'я.япрошувашогорозумінняіобіцяю,щоповернусяіскоровиступлюдлявас.Менідужешкода,ятаксильноваслюблю,-написалаЛедіГага.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Леді Гага може заспівати офіціний гімн ЧС-2018

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів