Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Леді Гага розкритикувала Мадонну

Леді Гага виступила з критикою Мадонни, звинувативши останню в черствому ставленні до молодих артистів і небажанні підтримати нові таланти

Леді Гага фото:AFP
Леді Гага фото:AFP

Вінтерв'ю журналуGreek PeopleЛедіГаганазвалаартистів,котрі справилиключовий впливнаїї власнийстильвиконання імузичнийсмак-ДевідаБоуї,ФреддіМерк'юрітаМайклаДжексона.Гагазазначила,щовключилаб у цейсписокіМадонну,якбине їїставлення домолодих артистів: Так, я бдодалаМадонну,алеменідещо заважаєце зробити.Якбиябуланастількизначущоюфігуроювшоу-бізнесі,яб обов'язководопомагалапочатківцяммузикантам.

У відповідьнауточнюючепитання журналістапро черствістькоролевипоп-сцениЛедіГагавідповіла:ЦеВисамісказали,ане я.Міжтим,впливМадоннинатворчістьЛедіГагипомітнояк у музиціспівачки,таківїїсценічномуіміджі.КритикиЛедіГагивідзначають,щоспівачкаактивноексплуатуєепатажнийі сексуальнийобраз,настільки улюбленийМадонноюна початку їїкар'єри.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: пліткар

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів