Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Леді Гага розповіла про наслідки пережитого в юності сексуального насильства

Довгі роки співачка звинувачувала в події себе

Леді Гага Фото: REX
Леді Гага
Фото: REX

Рік томунашоуГовардаСтернапоп-зіркаЛеді Гагарозповіла, щоу віці 19 роківпіддалася сексуальному насильствуз боку одного звідомихмузичних продюсерів,якийбув старший за неїна20років.Тодіспівачка зізналася, щоговоритьпро пережитев перший раз.

Теперзнаменитістьрозповілапро переживанняі почуття,про те, яквона сприймалажиттяпротягомдовгих років.Одкровеннявиконавиціпрозвучалинапрезентації документального фільмуThe Hunting Groundпро насильствоу дитячих таборах.нікому не розповідалапро цероків сім.Я не знала,якнавітьподумати про це.Я не знала,як прийнятице", – розповіла Стефані.

За словами співачки, те, щосталося,повністю змінилоїї.Довгі рокивоназвинувачувалав подіїсебе: "Ядумала, щовідповідальна за те,щосталося:через те, якя була одягнена,через те, що я взагалілюблюпровокувати.Думала, щоясама викликалатаку реакцію.Щоце була моявина".

Проте з часомвонаусвідомила, щоу зґвалтуваннівинентількиагресор, говорить вона.Леді Гагасподівається, що їїісторіяпослужитьпідтримкоюдля тих людей, хто зіткнувся зподібним досвідом:"Виступаючина концертах, ябачу перед собоюбезліч прекраснихюнихосіб.І я знаю,що багато з цихлюдей зберігаютьвсерединіжахливісекрети.Алене тримайтебільв собі.Дозвольте йомувикотитисяз вас, якперезріломуяблуку.Простопозбудьтесявід цьогосміття.Давайтепозбудемосявід ньогоразом".

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: пліткар

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів