Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Мама Елтона Джона заповіла йому дві вази і фотографії

Другу половину свого майна покійна залишила зведеному брату

Елтон Джон. Фото: AFP
Елтон Джон.
Фото: AFP

Обнародовано завещание матери Элтона Джона, яка померла у грудні 2017 року у віці 92 років. ЯкповідомляєвиданняSun,половинусвогомайнаШейлаФаребратерзаповіласвоєму колишньомуводієві,атакожякомусьБобуГаллі.ОстаннійпрацювавособистимпомічникомДжонаізігравважливурольу багаторічнійсварціміжШейлоюіЕлтоном.Мамамузикантабуладуженезадоволена,щосинзвільнивГаллі,ізвинувачувалавцьомупартнераЕлтона-ДевідаФерніша.Засловамижінки,Боббувїйяксин.

Другуполовинусвогомайнапокійназалишилазведеному братуДжона-ФредерікуФаребротеруі своїй давній подрузіДеборіВудворд.Рішенняїїбулопродиктованотим,щоЕлтон,який єоднимзнайбагатшихлюдейВеликобританії(йогостатокоцінюєтьсяприблизнов300 мільйонівфунтів),навряд чисильнопотребуєїїгрошей.

Всежне можнасказати,щосерЕлтонзалишивсязовсімбезспадщини.Узаповітіговориться:"СвоємусиновіявіддаюдвііталійськівазиBatignani,синюізолоту,(звільненівідсплатиподатків)іфотомоєїматеріімогобатькавуніформі".

За данимивидання,останнійваріантсвоєїволіШейлаФаребратернаписалазачотири днідосмерті.

Нагадаємо, Елтон Джон розповів про весілля з жінкою.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів