Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Майлі Сайрус відмовилася від алкоголю і марихуани

Свої різдвяні канікули закохані провели разом

Майлі Сайрус. Фото: AFP
Майлі Сайрус.
Фото: AFP

Рік тому Майлі Сайрус і Ліам Хемсворт дали своїм стосункам ще один шанс. Їхроманвкінцікінцівставстабільним,незважаючинате,щоодружуватисявонине поспішають.Водномузі своїхінтерв'юМайлізаявляла,щовесілля-цезанадтосерйознийкрок, до якого вона ще не готова.

Своїріздвяніканікулизакоханіпровелиразомзсім'єюдруга,боксераВіктораОртіса.МайлііЛіаміз задоволеннямвозилисязйогомаленькимсином,і,яквиявилося,цещебільшезміцнилоїхбажаннязавестивласну дитину.ІнсайдерповідомиввиданнюNW,щопарадавнохотіладітей,алебулоневідповідний час:вониторозлучалися,тосходилисязнову.Однакзаразвсепо-іншому.

"Вонивпевненівсвоїхвідносинахякніколи.МайлісказалаЛіаму,щотеперїїголовнимпріоритетомєсім'яідіти.Вінвсвоючергу, непротизробитицейсерйознийкрокімрієстатибатьком",-повідомило близькедо знаменитостейджерело.Вонотакождодало,щоспівачкапротягом2017рокуготуваласядовагітності,відмовившисьвідалкоголюімарихуани.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: graziamagazine.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів