Головна Сьогодні

Майлі Сайрус перетворилася в Елвіса Преслі (відео)

У своєму новому відеокліпі Майлі приміряє на себе кілька різних образів, які були натхненні різними музичними стилями і епохами

МайліСайрусвипустиладругийсинглзісвогоновогоальбому,релізякогонаміченийнакінець вересня.КліпнапіснюYounger Nowставпершою спробою24-річноїспівачкипримірятинасеберольспіврежисера,-передаєpopcornnews.ru.

УсвоємуновомувідеокліпіМайліприміряєнасебекількарізнихобразів,якібулинатхненнірізнимимузичнимистилямиіепохами.МибачимоініжнуСайрус,ірок-н-рольну,інавітьвстилідиско.Музичнікритикивідзначають,щомузикапоп-зіркистаєбільшзрілоюівсебільшенагадуєакустичнезвучання70-х.

Нагадаємо,щопершимсингломзновогоальбомуМайлісталапісняMalibu,якувонаприсвятиласвоєму коханомуЛіамуХемсворту.Доцьоговкар'єріспівачкибулоневеликезатишшя,попереднійальбомСайрусвийшоваж4роки тому,ішанувальникидівчинизнетерпіннямчекаютьосені,щобоцінититворчістьужебільшдорослоїМайлі.

Раніше Майлі Сайрус зізналася, що у неї є лише один вдалий наряд за всю кар'єру.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти