Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
Ексклюзив

"Міс Україна 2019" – інтриги за лаштунками, таємні шанувальники і скандал з Мариною Кіосе

Читайте ексклюзивне інтерв'ю з Маргаритою Пашею і Мариною Кіосе

12 вересня в Палаці "Україна" відбувся щорічний конкурс краси "Міс Україна", і в результаті голосування журі визначилася переможниця. Новою "Міс Україна" стала 24-річна харків'янка Маргарита Паша, яка представить нашу країну на міжнародному конкурсі "Міс світу" в Лондоні вже 15 грудня. Титул "Міс Україна Інтернешнл 2019" отримала Марина Кіосе. Її ми побачимо на престижному конкурсі "Міс Інтернешнл" в Токіо 12 листопада.

В ексклюзивному інтерв'ю Сьогодні.Lifestyle дівчата відверто розповіли про гучні скандали навколо їх перемоги, чвари між учасницями і таємних шанувальників. До всього, Марина Кіосе зізналася, чи допомогла їй перемогти рідна сестра, яка є однією з організаторів "Міс Україна". А Маргарита розвінчала всі міфи про її роман зі спонсором конкурсу краси.

Дивіться повне інтерв'ю з "Міс Україна 2019" Маргаритою Пашею і "Міс Інтернешнл 2019" Мариною Кіосе:

– Дівчата, як ви готувалися до конкурсу? І що виявилося найскладнішим під час підготовки?

Маргарита: Для мене це не перший досвід участі в подібних конкурсах. Чотири роки тому я брала участь в "Міс Україна" і тоді отримала титул "Міс Інтернешнл". Напевно, той досвід для мене був найскладнішим. Але, коли я вже знову йшла на конкурс "Міс Україна 2019", продумала заздалегідь кожен момент, а саме – над чим мені потрібно працювати в першу чергу.

Фото: Іван Марчук

Марина: Складність полягала в хвилюванні і напрузі, в яких ти перебуваєш більше півроку. Я розуміла, що, прокинувшись в день конкурсу, мій організм дасть мені відчути втому. Протягом всієї підготовки ти на адреналіні живеш і, коли я дійсно прокинулася в цей день, відчула внутрішню силу. Зрозуміла, що переді мною стоїть чітка мета.

"Міс Інтернешнл 2019" Марина Кіосе
"Міс Інтернешнл 2019" Марина Кіосе
Фото: Іван Марчук

- Маргарито, незважаючи на вашу тривалу підготовку і впевненість в собі, є страх вийти на міжнародну сцену в Лондоні, де відбудеться "Міс світу"?

- Я поки не усвідомлюю цього страху, тому що ми тільки почали підготовку до конкурсу "Міс світу". Скажу одне: мені пощастило бути знайомою з дівчатами, які від України вигравали міжнародні конкурси, зокрема це Діана Гаркуша, яка посіла перше місце на "Міс Україна – Всесвіт 2014". Вона мене направляє і дає важливі поради. Я думаю, що я буду летіти в Лондон вже максимально підготовленою. Я не скажу, що сильно переживаю. Зараз намагаюся присвятити вільний час вивченню англійської мови, щоб відчувати себе розкуто і вільно спілкуватися з учасницями, журі. Це єдине, що мені потрібно підтягнути.

- Марино, ви засмутилися, що отримали титул "Міс Інтернешнл", хотіли б перемогти?

- Я не можу сказати, що надто засмутилася. Мені цей титул близький, моя сестра Вікторія колись літала в Токіо. Вона з величезним захопленням розповідала про конкурс і досвід, який отримала. Я більше зраділа, що я "Міс Інтернешнл", а не "Міс Земля".

- Ваша рідна сестра Вікторія – одна з організаторів конкурсу. Багато хто вважає, що саме вона допомогла вам перемогти. Це правда чи просто збіг?

- Моя сестра Вікторія не була в складі членів журі, як про це пишуть. По-перше, вона нічого не відзначала і не голосувала, у неї навіть не було бюлетенів! По-друге, той момент на сцені, коли я спочатку не пройшла у фінал, а потім мене все ж повернули на сцену – збіг. Просто не всі журі здали бюлетені і ведучому вже потім повідомили, що був перерахунок голосів.

Марина Кіосе зі своєю сестрою Вікторією
Марина Кіосе зі своєю сестрою Вікторією
Фото: Instagram.com

Також хочу сказати, що мене дуже підтримували інші учасниці. Вони мені говорили, що я гідна пройти у фінал і навіть перемогти. Коли я не пройшла далі і пішла за лаштунки, реакція всіх дівчат: "У сенсі? Ні! Це неможливо". До такої міри учасниці мене полюбили, що цю народну любов не можна підробити. Я була сестрою директора конкурсу, і мені було в два рази складніше. Мені потрібно було завоювати любов не просто дівчат, а всіх. І чим я її завойовувала? Так просто була собою. Сестринство не зіграло ніякої ролі.

- Маргарито, навколо вашої перемоги також чимало скандалів. І головний з них – вам приписують роман зі спонсором конкурсу Олександром Гузенком, який нібито купив перемогу.

- Почну з того, що в цьому конкурсі я беру участь не вперше. І прийшла я сюди з певним досвідом, була впевнена в собі і цим могла викликати в учасниць сумніви, ніби я вже знаю результати. Але це не так. Перед конкурсом я познайомилася з власником конкурсу Юрієм Агеєвим, як і всі дівчатка. У Юрія в колі дуже багато успішних людей, і, можливо, Олександр – один з них. А чутки завжди були і будуть! Покажіть мені хоч одну учасницю "Міс Україна", якій не приписували роман і не говорили, що вона купила корону.

Інтерв'ю з переможницями українського конкурсу краси
Інтерв'ю з переможницями українського конкурсу краси
Фото: Іван Марчук

Я вважаю себе лідером, і завдяки спорту у мене загартований характер. Я не скажу, що прийшла переможницею, але я точно знала, яка моя мета в конкурсі. Можливо, мій внутрішній стан якось відбивався на дівчатах. Я повторюся, що прийшла з певним досвідом, і багато хто подумав, що це підлаштовано. Хоча це не так!

15 грудня я буду представляти нашу країну на міжнародному конкурсі, і замість того, щоб пригнічувати нас в інтернеті, я закликаю нас, навпаки, підтримувати. Чомусь саме Україна відрізняється негативною рисою характеру, і ми постійно гнобимо людей, які миттєво стають успішними чи знаменитими. Давайте до цього ставитися лояльно і змінювати свої стереотипи. Я впевнена, що саме підтримка наших людей допоможе мені на "Міс світу". Я дуже хочу, щоб Україна в цьому році увійшла в топи. Я несу відповідальність за нашу країну.

Вже дуже багато людей об'єднуються в групи, щоб поїхати в Лондон і мене там підтримати. Я дуже сподіваюся, що люди поміняють свою думку і перестануть хайпити на чутках і негативі навколо мене. Все, що пишуть в інтернеті про мене – цькування. Але я сама собі довела, що гідна корони.

- Користувачів в інтернеті турбує питання, чому ви не розповідаєте про свою сім'ю? Вам є що приховувати?

- Я нікого не приховую. Я з Харкова, з багатодітної сім'ї. Ми переїхали в це місто, коли мені було три роки. Так, я народилася в Росії, але є громадянкою України – у мене є паспорт. Я ж не могла вибрати, де народитися. В Україні я виросла, ходила в дитячий садок і здобувала освіту. Не розумію людей, які чіпляються за це і ставлять акценти на моєму особистому житті.

З приводу моєї мами, я захоплююся цією жінкою – вона побудувала свій бізнес і багато працювала. Я не скажу, що із забезпеченої сім'ї, але мама забезпечила мене всім необхідним. Я не приховую своєї сім'ї, просто навіщо я повинна це все виносити на публіку? Ви повинні знати про мене, як про особистість.

- Ви – майстер спорту з художньої гімнастики. Чому в інтернеті немає жодного відео з вашого виступу?

Фото: instagram.com/margoritapasha

Це було 10 років тому, і на той момент цього ніхто не знімав на камеру. Художня гімнастика – це юний спорт, а я не олімпійська чемпіонка, щоб хвалитися своїми виступами. У мами може і залишилися якісь записи, можу спробувати знайти їх і опублікувати потім.

- На вашій сторінці в Instagram опубліковані фото з розкішними букетами, проте ви стверджуєте, що ваше серце вільне. Хто цей таємний шанувальник?

- У мене немає стосунків, і я поясню чому. Я не можу суміщати, я та людина, яка займається однією справою і занурюється в це. Будь-які відносини вимагають уваги. Я прокидаюся о 4 ранку, щоб о 7 бути в ефірі. У мене немає вільного часу! Я це прекрасно розуміла, а особливо, коли тривала підготовка до конкурсу. Наразі я вибрала цей шлях для себе.

У мене дуже багато шанувальників. Я цього не приховую. Я досить приваблива дівчина, впевнена в собі, і це, швидше за все, і приваблює чоловіків. Також у мене багато друзів, які просто дарують мені квіти. А ці величезні букети з Instagram мені надсилав таємний шанувальник, який навіть не сказав, хто він. Близько двох місяців він залишав квіти, і я навіть не могла від них відмовитися. Я вірю в якісь казки, і вони відбуваються навколо мене. Я красива успішна жінка, чому у мене не може бути квітів (сміється)?

Маргарита Паша
Маргарита Паша
Фото: instagram.com/margoritapasha

- Яка атмосфера панувала всередині конкурсу? Ви потоваришували з учасницями чи навпаки – вставляли палиці в колеса?

Марина: Я йшла на конкурс з клеймом – сестра директора. Але, на мій подив, дівчата дуже тепло до мене ставилися. Дев'ять днів ми прожили з учасницями в таборі під одним дахом, де готувалися до конкурсу. У цей період я відчувала себе комфортно, як ніби знала всіх багато років. Звучали фрази: "Марина, якщо ти переможеш, до тебе питань бути не може". Це так приємно. Для мене дівчата стали справжнім відкриттям.

Фото: Іван Марчук

Маргарита: Я не буду приховувати нічого, хочу бути відвертою. У мене не все так було, як у Марини. Це, може, публічно не показувалося з боку, але енергетично відчувалося. Мене це не пригнічувало і не давало приводу сумніватися в собі. Я прийшла в конкурс з певною метою і не хотіла відволікатися.

- Крім корон, ви також отримали гроші – 200 і 400 тисяч гривень. Як будете розпоряджатися коштами?

Марина: Я витрачу 200 тисяч гривень на підготовку до конкурсу в Токіо, який вимагає величезних витрат. Так, у нас є багато спонсорів, які надають дизайнерські наряди і косметику, але однак фінанси потрібні.

Маргарита: Хочу витратити виграш на побудову дитячого спортивного інтернату. Зрозуміло, що цих грошей не вистачить, але все ж. Решту також витрачу на підготовку до міжнародного конкурсу в Лондоні.

- Немає межі досконалості. Щось хотіли змінити в собі?

Марина: Ні. На сьогоднішній день я б нічого в собі не хотіла міняти. Як буде далі, я не знаю.

Маргарита: Я теж нічого не хочу в собі міняти і вважаю, що природна краса йде з певною родзинкою. Не потрібно рівнятися на модні тенденції – стереотипи однієї краси. Найголовніше – це твоя внутрішня енергія і жіночність, яку ти несеш. Неважливо, який у тебе розмір грудей, носа і губ. Тепло і енергетика – ось що приваблює чоловіків і людей.

"Міс Україна" та "Міс Інтернешнл" 2019
"Міс Україна" та "Міс Інтернешнл" 2019
Фото: Іван Марчук

- Які плани на майбутнє? Що робитимете після участі в міжнародному конкурсі?

Марина: У мене дуже багато планів. Я працюю в сфері телебачення з 20 років і хочу продовжувати розвиватися в цьому. Хотілося б просування і запуску авторської програми. Модельну кар'єру можна паралельно поєднувати.

Маргарита: 15, грудня відбудеться "Міс світу", і поки я не знаю результатів конкурсу, тому плани будуватиму вже за підсумком. Звичайно, завдяки перемозі в "Міс Україна" до мене надійшло безліч пропозицій у модельній сфері. До всього в грудні у мене магістерський захист диплома. Скажу так, рік розписаний (сміється).

Раніше ми також показували переможниць конкурсу "Міс Україна" за 28 років.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів