Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

На фестивалі в Торонто Різ Уізерспун глядачі аплодували стоячи

Чоловік акторок не проти зйомки відвертих сцен з дружиною

Різ Уізерспун Фото: AFP
Різ Уізерспун
Фото: AFP

У вівторок38-річнаРізУізерспунповернулася зТоронто,де проходитькінофестиваль,наякомуактрисапредставляласвоюновудраму"Дикуни".У цьомуфільмімаматрьох дітейзняласявдекількох доситьвідвертихсценах,іжурналістипоцікавилисяу Різ,якдо подібноїроботи ставитьсяїї чоловікДжимТот -пишеcosmo.ru.

"Він у менедужерозуміючий,-відповілакінозірка.-Мені взагалісильнопощастиломати чоловіка,який у всьомупідтримує івсерозуміє".

Картина"Дикуни" удостоїласявТоронтоовації: глядачідовгоаплодувалистоячи.Фільм знятийна основі мемуарівамериканкиШерілСтрейд,якапройшлачерездужебурхливе життя,що включаєзловживаннягероїномібезладнийсекс.ЗрештоюШерілвирішилапоборотисвоїх демонів,вчинившитривалу подорожпо тихоокеанськомухребтудовжиноюв4285кілометрівчерез пустелі,гори,снігі палючесонце.Вонадозволилаїйзнайти внутрішнюгармонію.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів