Головна Сьогодні

Настасья Самбурська знову шокувала передплатників

Актриса пофарбувала волосся в малиновий колір і записала дебютну пісню

Настасья Самбурська. Фото: instagram.com/samburskaya
Настасья Самбурська.
Фото: instagram.com/samburskaya

Скандальнійросійській актрисіНастасьї Самбурськійнудноне буває.Тепропадаєвспортзалі,тозаписуєновівідеоролики,торобитьпроектзчоловікомКсюшіБородіної.Нещодавноартисткаперефарбувалаволоссявсинійколірізаписаладебютнупісню.Правда,синійїйшвидконабрид,томунастатизважиласянановийексперимент-теперунеїмалиновеволосся,-пише peopletalk.

ВчораввечерівонавиклалавсвійInstagramселфізяскравиммакіяжемі неменшяскравоюзачіскою.До речі,Настасьязновудозволилапередплатникамипублікуватикоментаріпідїїпостами-такщошанувальникизалишилиїйбагатопозитивнихвідгуків.

#КроличьяНора#театрнамалойбронной Готовлюсь к выходу на сцену

Фото опубликовано НАСТАСЬЯ СамбурскАя (@samburskaya)

Пока артисты на сцене, за кулисами на самом деле кипит бурная жизнь видео с мониторов. Спасибо Режиссеру, и всей команде, кто вчера организовал концерт в Ледовом️ #ПлохиеМальчики

Видео опубликовано НАСТАСЬЯ СамбурскАя (@samburskaya)

Ранішеповідомлялося,щов НастасіїСамбурськийінтимні стосункиз16-річнимхлопцем.Обранецьакторкиспочаткузаявив,щойому19років.Листуваннязучнямкадетськогокорпусувсоціальнихмережахтривалакількаднів.Хлопецьведежиттятиповогопредставниказолотої молоді:дорогімашиниіканікуливготеляхналазурномуберезі.

Під часодногознічнихонлайн-діалогіввоназапросилахлопцязамісто,девідпочивалаздрузями.Надачуюнакапідкинув друг,авМосквупараповерталасянаавтомобіліНастасьї.Саметодіактрисабулазатриманаспівробітниками ДПСзаводіннявнетверезомувигляді.Завдяки цьомувонаідізналася,щоїїобранцевівсього16років.До тогомоментуСамбурськузкадетомпов'язуваливжедалеко неприятельські стосунки.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти