Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні
Україна

Ольга Сумська чекала кінця світу

Актриса звернулася до професіоналів

Ольга Сумська. Фото: Facebook
Ольга Сумська.
Фото: Facebook

Актриса Ольга Сумськаі телеведучийОлег Панютав рамках проекту "24рокиНезалежності", який виходитьнателеканалі "Україна"в програмі"Ранокз Україною", згадалипро те, якв числімільйонів людейготувалисядо апокаліпсисув 2012 році.

21 грудня 2012жителі всього світузавмерлив очікуванні кінця світу- аджезгідно з пророцтвамиплеменіМайя,літочисленнямало закінчитисясаме в цей день.Актриса Ольга Сумськазвернуласядо професіоналів,щоб знати, яксебеправильно вестивдень"ікс": дзвониласвоїй знайомій астрологу-екстрасенсуі питала, як підготуватисядо цього дня.У людейбула паніка, моторошнийстраху всіх.Всіодин одномудзвонили".

Олег Панютаі його близьків кінець світуне вірили,але деякі зйого друзіввсе жпідготувалимінімальний запаспродовольства і предметівпершої необхідності:"Приятелькаже, яв це не вірю,але купив100літрів бензину, – згадавтелеведучий каналу "Україна".Язапитав, скількивін у деньпроїжджає.Десятьлітрів.І на скількицьогоможе вистачити?"

Глобального катаклізмуабофундаментальноїтрансформаціїсвіту вцей деньдійсноне сталося,але, за словамитих,жеекстрасенсів,почалася нова епоха.

Нагадаємо,рубрика "24рокиНезалежності"приурочена до24-їрічниці Незалежності України.У понеділок, 24серпня з7:15до8:50наканалі "Україна"вийде спецвипускпрограми "Ранок зУкраїною", присвячений ДнюНезалежності України.Спецвипускпройде у форматітелемарафону,ведучі -Тала КалатайіОльгаБутко.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів