Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Батько Жанни Фріске розповів про останні дні дочки

Співачка останнім часом розуміла, що не зможе побороти хворобу

Батько Жанни Фріске. Фото: woman.ru
Батько Жанни Фріске.
Фото: woman.ru

Батько співачкиВолодимирФріске,вінтерв'юНТВрозповів,що його дочканіколи невпадалау відчай,вона бороласяізаплакалатількиодин раз -коли сім'ясвяткуваланаступостанньогоНовогороку.

Читайте також: Жаннаповинна булапомертивперший місяць- батько

"Воназаплакаланацей Новий рік.Уминулий Новий рікне заплакала, авцейвона вженормальносебе почувала.Напевно, вона відчувалаякусьбіль.Ішвидшевтомлюватисяпочатку.Язрозумів,що щосьне те.І колинаНовий ріккурантипродзвеніли, мивсі одинодного вітати,і бачу: у неїсльозипокотилися.Ну,заспокоїли...Вонапершийраззаплакала.Більше вонажодногоразу неплакала.Вонасказала:ябудужити,яодужаю", – сказаввін.

Близькі зрозуміли, щонадії немає, за п'ятьднів до смертіЖанни.

Фото: В Москві поховали Жанну Фріске

"У неїпочаласявисокатемпература,мидумали, що у неїякась інфекція.Здалианалізи крові,вонисказали- ні.Тобтотемператураїї, швидшеза все,через те, що пухлинапочала тиснутинаділянку мозку, якавідповідає затемпературнийрежим.І ми вжене могли, лікипересталидавати,якітемпературузганяють,тількиобтиралиїїгорілкою. Обтираєш, хвилин 15-20нормальнодо 38зженеш,потім дивишсязнову40.І я зрозумів, що вона вжевсе", -додав він.

За словами Володимира, ЖаннаФріске ісамарозуміла, щовмирає, іпрощаласязі своїми рідними,хоча вжемайжене моглаговорити.

"Трішкищетрохиговорилатихо-тихо.Япідійшов до неї, сів, вона менепоруціпогладила,сказала: "Тату,ятебе дужелюблю".Язрозумів, що вонапрощається.Вона неговорила,щобудежити.І теперярозумію, що це вонапрощалася", – поділивсябатько співачки.

Нагадаємо,співачку іактрисуЖаннуФріске, що померлавід ракуна 41-му році життя,поховалинаНіколо-АрхангельськомукладовищівПідмосков'ї.Нацеремоніюпохованнябули допущенітільки найближчі.

Читайте також: Батькові Жанни Фріскесталопоганонапохоронах дочки

У 2013 роціу співачкибув виявленийракмозку.ВоналікуваласявСША,алемедикивиявилися безсилі.Останні кілька місяцівФріскепровелавкомі.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: НТВ

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів