Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Панін виклав в соцмережі фото і відео з викраденою дочкою

Це не перша спроба Паніна забрати дочку у колишньої дружини

Олексій Панін
Олексій Панін

АкторОлексій Панін, що забраву колишньої дружинидочку,опублікувавна своїй сторінці в"ВКонтакте"кількафото і відеоз дівчинкою.Про це повідомляє РИА Новости.

Навідео, знятомув квартирі, дочкаПаніназнаходитьсяв хорошому настрої іграє збатькому футбол.Акторсупроводивфото і відеоповідомленням:Нюсеювсе добре!Вона щаслива!".В даний часдане повідомленняна сторінціПанінанедоступно.

18 грудняколишня дружинаактора ОлексіяПанінаЮліяЮдінцевазвернулася в поліціюСанкт-Петербурга, заявивши, щоакторвикрав у неїдочку.Інцидент стався близько13годині 18грудня біляшколи№185нашпалерно вулиці.За словамиЮдінцева,Панінпосадивдочку,восьмирічнуАнну,в машинуNissan ізник у невідомому напрямку.

Це не перша спробаПаніназабрати дочкуу колишньої дружини.Усічня 2015 рокуЮдінцевазаявилав поліціюпро те,що актормав намірвикрастиАнну.Панінстверджував, щоприїхавв Петергофдлязустрічі з дочкою.Ситуаціяперерослав конфліктза участюадвокатаЮдінцевоїі поліцейських.Панінотримав10діб арештуза дрібне хуліганствоі був оштрафованийна30 000рублів заобразу поліцейськогопід час інциденту.У липні+2015Ленінський районний судПетербургаамністувавактора.

38-річнийПанінграв утаких фільмах, як"ДМБ", "Жмурки", "Навіть не думай", "Міраж", "Чотири таксистиі собака", "ГенаБетон"та інших.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів