Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Павло Воля обізвав Крим "подмишечкою"

За його словами, росіянам потрібно було тепле містечко

Павло Воля. Фото: YouTube
Павло Воля.
Фото: YouTube

ВідомийросійськийтелеведучийПавлоВолявсвоємуостанньомуномерівпрограміComedy ClubназвавКримдругоюпісляСочі"теплоюподмишечкой",зарадичого,власне,йогоіприєдналидоРосії,-пишуть "Аргументи Тижня. Крим".

"ВищенаЗаходіобуреніз приводуприєднанняКриму.Типу,виКримприєдналисобі,так?Такмибзамерзлипросто!Намтребабулотеплемістечко.Якщоцієї зимибуде-60,миіМайаміприєднаємо,ясно?!Унасхолодно  -жартуєВолязісцени.-Реально,нувиподивітьсянакарті:осьтакевеличезне тілоіосьтутосьСочі-простотеплаподмишечкатака.АтомуіпотрібенбувКрим,серйозно,щобдругаподмишечкабула,правда".

Нагадаємо,вберезні2014рокуРосіяпіслявведеннявійськанексувалаукраїнський Крим, провівшитамнезаконний"референдум"піддуламиавтоматів.

СлідомзацимнаДонбасіпочався збройнийконфлікт.За данимиспецслужб,РФпоставляєбойовикамт.зв."ДНР"та"ЛНР"озброєнняінаправляєнаДонбаснайманцівісвоїрегулярнівійська.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів