Головна Сьогодні

Періс Хілтон порадувала шанувальників новими фото в бікіні

Зірка з'явилася на пляжі в бікіні My little pony

Періс Хілтон. Фото: instagram.com/parishilton
Періс Хілтон.
Фото: instagram.com/parishilton

Всясім'яПерісХілтонзібраласянаСен-Бартельмі,дезбираютьсявідсвяткувативесіллябратаПерісБарронаХілтонаіТессифонВальдердорфф.Однакувагубагатьохзпривернулизнімкисамоїактриси,наякихвонапозуєвкупальнику"My little pony".

__09
Періс Хілтон
instagram.com/parishilton

ЗнімкибулиопублікованівInstagram,детутженабралипонад 100 тисячлайківкожен.Шанувальникивідзначили,щоне коженденьможнапомітити37-річнуамериканськуактрису,яказ'явиласянапляжівбікінізконячкамиззнаменитогомультика.

ПерісХілтонпідібраладляфотосесіївідповідніаксесуари:сумкудлясерфінгувідChanelісонцезахисніокуляризоправоюу формібілихсердець.

Фанатиоцінилиобразсвогокумира,аджеяскравийпляжнийкомплектявноомолодивХілтон.Крімтого,всівкотрезахопилисяїїкрасивоюфігурою,якаємрієюкожноїмолодої дівчини.

__08
Періс Хілтон
instagram.com/parishilton

Шанувальникиприпустили,щофотографомзнаменитостібувїїнаречений,33-річнийакторКрісЗілка.У коментаряхбулизалишеніповідомлення,вякихпередплатникивисловилинадію,щонаступнимгучнимвесіллямстаневесілля якразуПерісіКріса.

Про те, скільки буде коштувати для Періс Хілтон заміжжя, дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: VladTime

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти