Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Плаття на Випускний-2016: модні тенденції, поради дизайнерів і ТОП-помилок при виборі

У моді пастельні та яскраві кольори

Плаття JULIA AYSINA. Не обов'язково підбирати аксесуари однакових кольорів
Плаття JULIA AYSINA. Не обов'язково підбирати аксесуари однакових кольорів

Ужезовсімскородлявипускниківпролунає останній дзвоникінастанедовгоочікуванийвипускнийбал.Дівчатавжеламаютьголовунадвиборомідеальногосукні.Сайт"Сегодня.ua"звернувсязадопомогоюдо українських дизайнерів,які дали цінніпорадиірозповіли,які моделівечірніхтакоктейльнихсуконьбудутьактуальніцієї весни.

Юлія Айсінарадитьне надягатизанадтомасивнуіяскравубіжутерію,анизькорослиміповненькимдівчатампротипоказанийкаблук"лабутенівський"довгий. Олена Бурбавпевнена,щовідкритіплечідодадутьобразувитонченостіівитонченості,авідверта сукняпідійдевласницямстрункоїфігури.Стилістканалу"Україна" Ільяс Сахтаравважає,щопристворенні образуважливопам'ятатиправило"не переборщи"."Необхідновраховувати немоднівіяння,апропорціїсвоготіла",-підкреслюєІльяс.

ЮліяАйсінарозповіла"Сегодня.ua",щовцьомусезонівтрендісукнізопущеноюлінієюплечей,атакожрюшііволани. "Шовкові сукні-комбінації прекрасно підкреслять юний вік випускниць. Цей фасон досить ніжний, тканина красиво струмує, а образ вийде в міру сексуальним. Що потрібно врахувати при виборі такої сукні, так це його довжину – безумовно, вона повинна бути нижче коліна, щоб наряд не виглядав, як нічна сорочка, – ділиться Айсіна. - Також, шовкові сукні-комбінації підійдуть струнким дівчатам, адже шовк не тільки підкреслює всі достоїнства фігури, а й, на жаль, розкриває її недоліки, повторюючи всі вигини тіла. Навряд чи хтось хоче показати кругленький живіт вже після першого з'їденого шматочка. Рюші і волани не покидають подіуми. Писк цього літа – сукні з опущеною лінією плечей. Мереживо також не здає позицій. Вітається як total lace look, так і наряди, декоровані мереживними елементами".

julia_aysina_ss16-4

JULIA AYSINA

julia_aysina_ss16-6

JULIA AYSINA

ПорадивипускницямвідЮліїАйсіної:

-Наякомубфасонсукнівине зупинилися,не забувайтепроправильнопідібранубілизну.Будь-якішлейкибюстгальтеране поконтурусукніабошвивіднижньої білизнимоделіміді-моветон.Заразу продажумасаметодів,якобхитритипоглядоточуючих,не надягаючитрадиційнубілизну.І,будь ласка,подбайтепро правильнийрозмірбілизни:надмірновипираючізчашокгруди-цежахливо.

-Не забувайтеіпро висотукаблука.По-перше,вамбуденезручнохизуватисянависокихпідборахвсюніч,апо-друге-враховуйтесвійзріст.Низькорослиміповненькимдівчатампротипоказанийкаблук"лабутенівський"довгий,видвиходитьдійсносмішним.Аосьсереднійкаблук,навпаки,додастьстрункості.

-Не обов'язковопідбиратиаксесуариоднаковихкольорів.Сумкатака ж якбосоніжки -такий прийомдавновийшовзмодиНі,цене означає,щопідtotal white lookможнавзутичорнічовники,алеконтрастніекспериментизаразвітається.

julia_aysina_ss16-9

JULIA AYSINA

julia_aysina_ss16-12

JULIA AYSINA

-Не надягайтезанадтомасивнуіяскравубіжутерію.З огляду напривідівзагалітойфакт,щовивошатному платті,подібнісережкиабонамистотількиобтяжатьобраз,авдеякихвипадках-здешевлять.Алеякщовидійснозатятаприхильницямасивності,тодівибирайтещосьодне.

-Умодіприродність!Красивозачесанінабіклокони,недбалікучері,абопростопіднятевстильнийпучокволосся(длясуконьзвідкритоюспиною)-відмінніваріанти.

-Непереборщітьзмакіяжем.Nude-зновутрендцьогосезону.Чорністрілиіфіолетовігубиа-ляКлеопатраприбережітьдлявечіркинаХеловін.Аввипускнийвечірне забувайтепро те,щовидівчинка.Будьтежіночною,івашобразвийденезабутнім.

julia_aysina_ss16-14

JULIA AYSINA

ДизайнерОленаБурбазазначає,щов цьому сезоні актуальні всі відтінки пудри, а також пастельні відтінки. На думкуБурби,випускницямвартозвернутисвою увагунатаківаріантивипускнихсуконь:

- Футболка в ретро стилі, адже мода 50-60-х років минулого століття популяризується не лише в повсякденному житті, але і вносить свої елементи в ошатну, вечірню моду. Образ з відкритими плечима або корсетом – безпрограшний варіант. Довжина таких моделей – середина коліна або міді. Дуже добре підкреслить ніжки, додасть їм витонченості. Якщо ви володарка пишних стегон, то краще вибрати плаття трапецієподібного силуету і зробити акцент на талії. Такі легенькі сукні з повітряних тканин, веселих, світлих, ніжних кольорів, з нехитрим декором у вигляді принта в горошок або ж квітів – допоможуть вам у створенні чарівного, казкового образу, з появою якого у вашому житті обов'язково почнуть відбуватися дива.

.jpg_08

ELENA BURBA 

3_43

ELENA BURBA 

-Приталенеплаттяпідійдевласницямстрункоїфігури.Кращевибратиоднотоннупалітру.Заразвмодіпастельні кольори.Такожцісукніможнапідкреслитимасивнимиіяскравимиаксесуарами:намисто,браслетабосережки.Наприклад,перлинашиївпоєднаннізмаленькоючорною(абокольоровою)сукнеюперетворитьбудь-якужінкуввитонченудивузідеальнимсмаком.Алекраще неміксувативсіаксесуариразом,авибратищосьодне:стриманеістильне.Колірнапалітрасуконьможебутияскравоюінасиченою:сині,червоні,фуксіяітакдалі.

- Платтязрізнорівневимнизом,платтяіз запахом,сукнянаоднеплече,багатошаровістьінапівпрозорість-трендцьогосезону,призначенийдлябільшсміливихівпевненихусобідівчат.Відкритіплечізавждинадають образувитонченістьівитонченість.Алецього літавартооголитилишеоднеплече-вмодіасиметричнісукні.Такийфасонпідходитьбудь-якій фігуріійогоможнаобігративбудь-якомустилі.Найпопулярнішіматеріали-шифон,креп,органза.

2_77

ELENA BURBA 

Стилістканалу"Україна"ІльясСахтарапідкреслює,щозаразактуальнінапівпрозоріілетючі тканинихолоднихвідтінків. "Якщо порівнювати із зимою, коли переважають теплі відтінки, то весняні відтінки вони досить стримані. Зараз дуже актуальні напівпрозорі і летючі тканини холодних відтінків: пустельна троянда, марсала. Ці відтінки залишаються актуальними і для вечірніх суконь. Однак якщо зимові сукні були спрямовані на те, щоб максимально підкреслити фігуру, то весняні сукні, то вони більше надають фігурі романтичності з напівприталеного силуету. Можна зараз робити монохромну вишивку тон в тон. Наприклад, сіра вишивка на сірому кольорі", – розповів Ільяс "Сегодня.ua".

__08

Ільяс Сахтара Фото: Facebook

"Пристворенні образуважливопам'ятатиправило "Непереборщи".Ніколине повиннобутикількаакцентів.Якщовиодягаєтеоднотонне плаття,івньомуєякасьродзинка,тоне потрібноперекриватицепомітними аксесуарами.Якщосумніваєтесяу виборікольоруабофактури,завждизвертайтесядо класики,до перевіренихфасонів,якіздесятиліттявдесятиліттяприкрашаютьжінок.Цепростіфасони,однотоннітканини",-кажестиліст.

Сахтаравважає,щонеобхідновибирати платтявиходячизвашихпропорцій:"Найчастішепомилкипривиборіфасонудопускають,томущодівчатазвертаютьувагунатіречі,якізараз модні,абсолютновипускаючиз поля зорусвоївнутрішнівідчуття.Необхідновибирати платтявиходячизвашихпропорцій.Наприклад,якщоуваспишністегна,івихочетеїхприховати,вибирайтеречіззавищеноюталією і спідницею кльош.Томунеобхідновраховувати немоднівіяння,апропорціїсвоготіла",-розповівексперт.

ДизайнерАлінаКлименковважає,щоякщо дівчата хочуть підкреслити свою сексуальність, варто звернути увагу на короткі мереживні шорти з високою талією і коротким топом.  "Уцьомуроцівнаше життяувійшлапастель.Ніжніілегкітонижовтого,блакитного,персиковогокольору.Дужепопулярнемереживо,вонодопомагаєпідкреслитиніжністьіелегантністьжіночоїфігури",-розповідаєАліна.

2_76

Alina Klymenko

3_42

 Alina Klymenko

Клименко дає свої рекомендації: "Потрібно залишатися завжди самою собою, відчувати, чого душа бажає. А так, щоб виглядати на висоті в світі моди – надягаємо плаття ніжних тонів, підкреслюємо образ більш масивними аксесуарами і контрастною взуттям і доповнюємо маленьким клатчем. А для тих, хто хоче парити, як принцеса – сукні до підлоги з моди не виходили. Спідниця сонце кльош допоможе зануритися в світ вальсу і ширяють відчуттів. А якщо Ви хочете підкреслити свою сексуальність – вибираємо короткі мереживні шорти з високою талією і коротким топом і відчуваємо себе чарівною ".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів