Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Побитий Дзідзьо звернувся до шанувальників з лікарняного ліжка

Артист зустрів Новий рік у лікарні

Дзідзьо. Фото: instagram.com/dzidzio
Дзідзьо.
Фото: instagram.com/dzidzio

Лідеру групи DZIDZIO МихайлуХомі,якийпоказаворганізаторанападунанього, довелосязустрітиНовийріквлікарні.Незважаючинацевінне сумує.

Дзідзьозаписаввідеозвернення,якерозмістивнасвоїй сторінцівInstagram.УньомуартистпривітавфоловерівзНовимрокоміподякував їмзапідтримку."ВітаювсіхзНовимрокомібажаюздоров'я,бажаюуспіху,бажаюдостатку,бажающастя,ібажаювеселогонастрою.Вновомуроцівсебуденабагатокраще,старомудякуємо,алеприймаємоновийіпам'ятаємо,щовновомуроцінасчекаєфантастичнемайбутнє.Люблювасівеликеспасибізапідтримку",-сказавМихайло.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от DZIDZIO (@dzidzio)

Вінтакожпопросивпередплатниківписатийомущось,томущовінзнаходитьсявлікарніійомусумно.Усвоючергу,користувачітакожпривіталисвогокумиразі святоміпобажалиякомогашвидшестатинаноги.

Нагадаємо, що 28 грудня на Дзідзьо напали в КиєвіЗловмисникибилиартистапо обличчю.В підсумкулікардіагностувавумузикантарозривбарабанноїперетинкилівоговуха. ПіслянападуДзідзьобувзмушенийскасувативсізапланованінанайближчиймісяцьконцерти,включаючиноворічнівиступинакорпоративах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів