Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Шанувальники "Ігри престолів" просять включити в сюжет книг нетрадиційні стосунки

Автор підкреслив, що зробить це тільки в тому випадку, якщо того вимагатиме сюжет

Джордж Мартін Фото:REX
Джордж Мартін
Фото: REX

Фанати"Ігрипрестолів"попросилиавторафентазійнойсаги"Пісняльодуівогню" включитивсюжетсценисексуальногохарактеру міжгеями.Про цеповідомивсамДжорджМартін.Прицьомувінзазначив,що з подібнимипроханнямидо ньогозвертаютьсявосновномужінки,пишеThe Independent.

ТворецьпопулярногоциклувчоравиступавпередшанувальникамивЕдинбурзі,девідповівначисленні запитанняфанатів.Зокрема,йому було поставлено питання,чому в "Піснільодуівогню" даєтьсявсього лишелегкийнатякнасексміжгеями,втой час яквтелевізійнійверсіїбезлічсцензоголеноюнатурою- пишеtele.ru.

Мартінпояснив,щовранніхновелахне буложодної сцени,яка бмогларозглядатися зточкизорунетрадиційноїсексуальноїорієнтації,і ніде неописувалисяподібні сцени.Однак,якпояснивавтор,нателебаченнітакихобмежень немає.

"У мене єлисти відфанатів,якіхочуть,щобвкнизіприсутнісценисексу міжчоловіками-восновномупро цепросятьжінки",-розповівписьменник.Прицьомувінпідкреслив,що не збираєтьсявключатиподібні сценипростотак,азробитьце тількивтому випадку,якщотоговимагатимесюжет.

"Я незбираюсяробитипростотак.Якщосюжетдозволить і,якщоз моєї точкизору,буде виправдано,щоодинз персонажіввиявитьсявданій ситуації,тояце зроблю.Однак не можнапростовключатищосьтільки тому,що коженхоче цебачити",-заявивМартін.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів