Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Пол Маккартні виставив на аукціон легендарний альбом The Beatles

Гроші будуть спрямовані сім'ям двох дівчаток-підлітків, які перебували 22 травня на концерті американської співачки Аріани Гранде в "Манчестер-Арені", де стався теракт

Пол Маккартні. Фото: El País
Пол Маккартні.
Фото: El País

Учасник групи The Beatles Пол Маккартні, чиї машини недавно виставили на аукціон, виставивнааукціонз благодійноюметоюспеціальне,ювілейневидання(до50-річчя)легендарногоальбомуцієїгрупи"Sgt.Pepper's Lonely Hearts Club Band"("ОркестрклубусамотніхсердецьсержантаПеппера",1967).Виданняпродадутьзмолотка13 грудня нааукціоніBonhams.

Вартовідзначити,щоза версієюамериканськогожурналуRolling Stone,віночолюєрейтингкращих500альбоміввісторії.Всікоштивідпродажумузичногошедевра,підписаногоМаккартні,якповідомляєгазетаDaily Express,будутьспрямованідо Шотландіїсім'ямдвохдівчаток-підлітків,якіперебували22 травня наконцертіамериканськоїспівачкиАріаниГрандев"Манчестер-Арені",колитамбувздійсненийтеракт.Йогожертвамистали22людини,75отрималипоранення.

СераПола,якйдеться в повідомленні,глибокозворушиладоляшколярок15-річноїЛориМакінтайрі14-річноїЕйлідМаклеодзостроваБарра,що входитьвархіпелагЗовнішніГебріди.Ейлідзагинула,аЛора після небезпечного пораненняпровелакількатижніву лікарні,алепотімповернуласявріднушколу.
АльбомбудепроданийвзаліBonhamsвпрестижномулондонськомурайоніНайтсбриджнаторгах,присвяченихмузичніймеморабілії.

"Ми дуже раді допомогти у цій благородній акції", – заявив глава місцевого відділення аукціону Джон Беддлі.

ЗасловамибатьківЕйлід-РоддііМеріон,які висловиливеличезнуподякумузиканту,"щедрістьлюдейдопомагаєпережитивтрату".ПодібнийдарсераПола"дозволитьнамвпоратисязситуацієюідопоможеЛорівпевненойтипо життюпісляжахливихподійвМанчестері",наводить словаїїбатькаМайклагазета"Дейліекспрес".

Нагадаємо,коротказапискаАльбертаЕйнштейна,якоювінвіддячивпосильномувготелівТокіо, була продана на аукціоні в Єрусалимі за 1,56 мільйона доларів.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів