Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Родичі Кіри Найтлі впевнені, що актриса страждає на анорексію

Рідні актриси сподівалися, що після заміжжя актриса хоч трохи поправиться

Кіра Найтлі Фото:AFP
Кіра Найтлі
Фото: AFP

БлизькіКіриНайтліб'ютьтривогу:зірказовсімперестала їсти,іохляланастільки,що деяківжене можуть дивитисянанеїбезсліз -пишеСобеседник.

Родичіактрисисподівалися,щопіслязаміжжята хочтрохипоправиться,аджевонаобіцялапорадуватимамуонукомчи онукою.Алезамістьцього навесніКіранаробилашумунаТижні високоїмодивПарижізавдяки своїйекстремальнотонкійталії, яка ніяк нев'язалася зпланамипоповненняродини.Тепер,колиз весілляминулобільше року,зміниякщо і є,толишевгіршусторону.

Останняфотосесіядлязахідногоглянцюбільшелякає,ніжрадує:Найтлівиглядаєзамученоюі виснаженою.ЧоловікартисткиДжеймсРайтон,до слова,залишився незадоволенийкадрами,зробленимидуже відомимфотографомПатрікомДемаршелье.Музикант занглійської групиKlaxons,кажуть,порахував,щофранцузупоранапенсію,якщовіндумає,що цізнімкиКіривдалі.

Міжтимактриса, як і раніше, невважаєсебе занадтохудоюі всі звинуваченняванорексіївідкидає,пояснюючишкіру ікісткиспадковістю.Ігрудиїї,запевняєКіра,нікуди незникали,простоназйомкахїйчастенькопідкладалищось абодомальовувалинарекламнихплакатах.Зате,на відмінувід більшостіколегпо цеху,їйніколине доводилосясидітинадієті,азарадитакого,впевненаКіра,можназмиритися,навітьзнульовимрозміром.

 

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів