Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Найочікуваніші кінопрем'єри літа: "Стартрек", "Бен-гур" і "Тарзан"

Побачимо брутального охоронця Рассела Кроу, супершпигуна Джонсона і погану маму Куніс

"Зоряний шлях". Це вже 13-й фільм фантастичної серії.
"Зоряний шлях". Це вже 13-й фільм фантастичної серії.

Унайближчітримісяцісвітзможепобачитибільшесотніновихстрічок."Сегодня"підібраланайбільш багатообіцяючіпорейтингамкінокритиківфільми.

"СЛАВНІ ХЛОПЦІ".Кримінальнакомедіявідрежисерафільмів"Смертельна зброя"і"Залізна людина-3"ШейнБлек.Сюжетрозгортаєтьсянавколорозслідуваннясеріївбивств,що сталисявСШАв70-х.БрутальнийнайманийохоронецьДжексонХілі(РасселКроу)іприватнийдетективХолландМарч(РайанГослінг)змушеніпрацювативпарі,не дивлячисьнарізніметодироботи.До слова,нададаптацієюукраїнськогоперекладупрацювалисценаристистудії"Мамахохотала"АртурГубка,СтепанОлійникіРоманГрищук.Прем'єра- 16 червень.

"ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ — 2".Жителі Землі створили спецпрограми по захисту планети, але навіть це не змогло врятувати їх від масштабного інопланетного вторгнення. Неофіційний старт роботі над цим фільмом було дано ще в 1997 році. Тоді на хвилі успіху першої частини кінокомпанія 20th Century Fox заплатила сценаристу Діну Девліну кругленьку суму, щоб той написав сценарій до сіквелу. Він це зробив, але замість того щоб надати його кінокомпанії, повернув аванс: йому здалося, що він написав сценарій сиквела, що не дотягує до рівня першого фільму. Лише через майже 15 років Девлін повернувся до проекту. Прем'єра – 23 червня.

"ТАРЗАН. ЛЕГЕНДА".ЕкранізаціяісторіїЕдгараРайсаБерроузавідрежисераостанніхчастин"ГарріПоттера"ДевідаЄйтса. Тарзан, який пристосувавсядожиттявЛондоні,повертаєтьсявджунглі,щоброзібратися,щовідбуваєтьсявтаборігірничодобувноїкомпанії.Уголовній ролі-шведськийакторОлександрСкарсгард("Меланхолія").Прем'єра- 30червня.

"ПІВТОРА ШПИГУНА.Динамічнакримінальна комедіязДуейномДжонсоном відрежисера"Ми-Міллери".БобСтоун,колишнійлюбительпончиків,надякимсміяласявсяшкола,перетворивсявсхожогонаскелюсупершпигунаізгадавпро свогодавньогодруга, якоговипадкововтягуєвспецзавдання.Прем'єра- 30 червня.

"АФЕРА ПІД ПРИКРИТТЯМ".Правдиваісторіявідрежисера"Лінкольнадляадвоката"БредаФурмана.Уцентрісюжету-безстрашнийоперативник,який зумівпровернутинайризикованішуімасштабнуопераціюпідприкриттямвісторії.Йогороботавсередовищігангстерів,наркобаронівімогутніхбанкіріврозкриланайбільшусхемувідмиваннягрошей.Уголовній ролі-зіркастрічок"У всітяжкі"і"Трамбо"БрайанКренстон.Прем'єра-14 липня.

"СТАРТРЕК: НЕСКІНЧЕННІСТЬ".Подіїрозвиваються черездварокипісляпочаткуп'ятирічноїмісії:екіпажзоряногокорабля"Ентерпрайз"на чолізкапітаномДжеймсомТ.Кіркомбуватакованиймогутньою і небезпечноюхвилеюневідомихприбульців.СпочаткурежисерськекріслопропонувалиДжейДжеюАбрамсу,алетойвідхиливпропозиціючерез роботунадфільмом"Зорянівійни:Пробудженнясили",алевінставоднимзпродюсерівфільму.УпідсумкурежисеромставДжастінЛін,відомийсвоїми"Форсаж".Прем'єра- 21 липня.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів