Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Санта Дімопулос виставила на показ ідеальну фігуру в короткій сукні

Співачка позувала, сидячи на сходинках в платті, прийнявши відверту позу

Санта Дімопулос. Фото: Instagram
Санта Дімопулос.
Фото: Instagram

СантаДімопулосподілиласявІнстаграмсвоїмновимфото,наякомувоназображенавкрасивійчорній сукніітуфлях-човникахнашпильці.Співачкапозувала,сидячинасходинках,іприйнялавідвертупозу.

ШанувальникиСантивзахватівідпобаченогонафото.Їїфігураіприроднакрасазавждивикликаютьінтересінепідробне захопленняупубліки
.

У підписідофотоДімопулосрозговорилася:"Скількивсьогоя незробила,скількиможливостейяупустилачерезстрахи і комплекси... незлічити.Цепаразитиякихнеобхідновиводитидопереможногокінця!Адженашіпомилки,агресія,замкнутість,самотністьсамевідних!Якщоне можетевпоратисясамі,звертайтесядо фахівців.Менідопомагає:)"

Більше 10 тисячкористувачівсоцмережіоцінилиСантуза допомогоюлайківічисленнихкомпліментіввкоментарях.

Нагадаємо, раніше Санта Дімопулос в купальнику похвалилася відпочинком на Мальдівах.

"РайнаЗемлі",-підписалаодинзкадріввиконавиця.

Наострові30-річнаДімопулосорендувалавіллузбасейном.Співачкапродемонструвалаідеальнуфігурувкупальнику.Сантапильностежитьзасвоєю фігуроюірегулярнозаймаєтьсяспортом.

ТакожднямимодельVictoria's Secretздаласясвітуповністюоголеною.На знімку Ельза позує повністю гола, сидячи на ліжку, прикриваючи однією рукою груди ,аіншоюроблячиселфі.Все,щовонане змоглаприкрити-повністювиставленонапоказ.

Про те, як і чому 19-річна модель з США продала свою цноту, дивіться на відео нижче:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: wwwomen

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів