Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Сестра Меган Маркл стала однією з небезпечних осіб в Лондоні

Саманта Маркл тепер в списку небезпечних потенційних злочинців

Меган Маркл. Фото: AFP
Меган Маркл.
Фото: AFP

Скандалнавколовідносин дружинипринцаГаррі Меган Маркл,якаразомзкоролівською родиноюзустрілаРіздво, іїїзведеноїсестриСамантиМарклотримавновідеталі.Виявляється,щозведенусестругерцогиніСассекськоївнеслидоспискунебезпечнихосібвСкотленд-Ярді-штаб-квартиріМіськоїполіціїЛондона.Про цеповідомляєThe Times U.K.

За інформацієюЗМІ,поліцейське управліннякоролівськоївладиіспеціальний захиствнеслиСамантудотакзваного"спискуфіксованихосіб"черезїї"ризикпідривурепутації"членівкоролівськоїсім'ї.

За інформацієювидання,особистіофіцериМеганрозмовлялизЦентромоцінкифіксованоїзагрозиСкотланд-ЯрдупроСамантуінаслідкитого,щостанеться,якщовоназновуспробуєособистозв'язатисяздружиноюпринцаГаррі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Вонане влаштовуєкримінальнихзлочинів,алевикликаєзанепокоєнняукоролівськоїсім'ї.АджеуСамантиєвеликийпотенціал,щобсерйознозбентежитикоролівських осіб",-повідомивпредставникСкотланд-Ярду.

СамаСамантане розумієтакогорішеннябританськоїполіції.

Нагадаємо,ранішеСамантаМаркл,якачастокритикуваласвоюсеструвінтернетіівпресі,розповіла,що,на її думку,фотографія - різдвяналистівкагерцогівСассекськихмаєглибшийінегативнішийсенс.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів