Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

Шура з "Одного разу в Одесі": "Всі ми трохи євреї, але в синагогу не ходимо"

Актор і кавеенщик Олександр Станкевич розповів "Сегодня" про те, чому "Одеські манси" покинули Вищу Лігу російського КВН, про дружбу з Лірником після Ліги Сміху, гастролі в США і про серіал про Одесу, для якого Привоз знімали в Києві

Шура з «Одного разу в Одесі». У дворику на
Шура з «Одного разу в Одесі». У дворику на

Нещодавнонателеекранивийшовновийкомедійнийсеріалпідназвою"Одного разувОдесі"."Сегодня"вжеписалапро те,щорекламуватирідне містовзялисяодеськікавеенщики,атеперпоспілкуваласязоднимізголовнихгероївсеріалуіколоритнимперсонажемШурою,який,яквиявилося,одеситтількинасцені.

Олександр,глядачбачиввасуКВНітеатрі,аякпочаласявашаакторськакар'єра?

Яходивнавсігуртки,якібуливнашомумістітуристичний,"Юнийнатураліст",баскетбольний,навітьнавишиванняхрестикомікурсипап'є-маше.Удев'ятомукласівирішивнавчитисягратинагітарі,апісля-вступиввакторськийколедж.Післявипускупочинаючих артистівтамкупують,якфутболістів,організовуютьпереглядипередрежисерамиінабираютьтрупу.Такяпотрапивдо Сімферополя,МаріупольіЧернівці,апотімівОдесу.Одногрупниквжепрацювавтут,вУкраїнськомутеатрі,ісказавмені,щотудипотрібніартисти-такменеізапросили.

Аякви, які неодесит,сталинайяскравішимперсонажемкомандиКВН"Одеськіманси"?

ЯкцебуваєвОдесі,череззнайомихіїхзнайомих.Спочаткуменезапросилидопомогтинаписатижарти,аленасценія неграв,бувтількиавтором,-іменіподобалося.ТамяіпознайомивсязкавеенщикамиСергіємСередою,АнеюГородоцькою.

Івідразувирішилиоб'єднатися?

Так,мисталиписатиразоммініатюри,виступативклубах,буланизкаперемог. Щевтойрікбувчемпіонатміста,якийдоцього непроводили12років,іраптомвирішиливідновити.Миікоманди МУА і Сантех вийшливфінал-ітодідо насзвернулисяспонсоризпропозицієюоб'єднатися.Нацьомуетапіз'явилася назва"Одеськіманси"ієврейськийколорит.

Цікаво,асередвасєсправжнієвреї?

Єврейськакровуполовиникоманди,такщовсі ми певною міроюєвреї,алетаких,якіходятьвсинагогу,-немає.

Яквашакомандапотрапилау ВищуЛігуКВН?

ГраливСочі,потімвМінськунаспомітивОлександрМасляков-молодший,ав2013-мунасвзяливВищуЛігу.Думаю,цебуводинз найкоротшихшляхів.Унасгумордоросліший,гумордлястаричків.Немаємініатюрпрообщагуістудентське життя.

Ачомупересталивиступати?

Дварокимиграли,алевзв'язкузситуацієювкраїнівирішиливідмовитисявідучасті.Нас нерозумілитам,аякбимипідлаштовувалися,тонасбине зрозуміли б вдома.

АпотімбулаукраїнськаЛігаСміху.Чомувипокинулипрограмупісляпершогосезону?

Думки розділилися,алеявважаю,щопростоне булосенсупродовжувати.Мидорослівже-здружинами,дітьми,ацевсебулобезкоштовноізабиралобагаточасу.АосьзАнтономЛірником,якийбувнашимтренером,досихпірпідтримуємодружні стосунки.

Багатокавеенщикидаютьконцертивіншихмістах.Авиїздитенагастролі?

Так,ібагато!Хочамивже неграємовКВН,алелюдихочутьОдесу,імиїїїмдаємо.МипобуваливКанаді,Нью-Йорку,Лос-Анджелесі,Сан-Франциско,Торонто,Лондоні.Крімтого,буливАзербайджані,Казахстані,Швейцарії,у Франції,вЛатвіїтаІзраїлі.

Не можу незапитати,зчогопочаласяроботанаТБ?

Після відходузКВНмистали"безгоспними",інамзапропонувализніматисяв"КраїніУ"-миписалискетчіісаміжвнихзнімалися.

Аякстворювалисеріал"Одного разувОдесі"?

Думкибулидавно,аколинамзапропонувализробитицейпроекту форматі"Одного разупідПолтавою",мибуквальнозадвамісяцінаписалисценарій.Першийсезонзнімаливсерпніівлистопаді2015 року.Всісценив дворикуінанабережнійзнімаливОдесі,аодеськуквартируіПривоз-вКиєві,впавільйонах.Декораціїбудували,м'ясозавозили.Вденьзнімалипо20хвилинекранногочасу,тобтоце12-13годинзйомки.Грубокажучи,зробили8серійза9днів.

Творчийпроцесбувнелегким?

Важкопридуматищось,колипрацюєодночасно10осіб.Мизавждиразбиваемсявгрупиподвоє-троє.Такякмивжебагаточасуразом,кожензнає,комуізкимзручніше,легшеішвидшепрацювати.Я,наприклад,пишузісвоїмкумом:він-нашавтор,ранішезнамибувтретімщеСергійСереда,алевінпереїхавдо Києва.Утворчомупроцесімибагатосперечаємосяісваримося,алеменіцеподобається.Утакихсуперечкахнароджуєтьсяістина,аякщовсі задоволені,значить,щось нетак.

Абулинамайданчикусерйозніпроблеми,доводилосяімпровізувати?

Кожен щось додавав від себе. Головне – зберегти ключові моменти. Я ось, наприклад, дуже боюся співати. Хоча здатності є: і слух, і голос, але їм важко "зустрітися". Проблем глобальних не було, але в ході зйомок часто відклеювалися мікрофони. Вони кріпляться під одягом, а влітку актори пітніють, наприклад. Бази теж зазвичай на поясі або в різних цікавих місцях. На те, щоб все це виправити, йде час. А одного разу був випадок, коли ми близько 15 годин знімали Привоз в павільйоні на Троєщині, і вже на п'ятій годині м'ясо почало псуватися. Під софітами воно нагрівалося і стало погано пахнути. Намагалися реабілітувати, сіллю посипали, але не допомогло. Працювати серед цих ароматів, звичайно, було непросто.

Авамякраздоводилосяцем'ясопродавати!Пам'ятайте,якнародивсявашгерой-Шура,торговець?

Вінз'явивсявУкраїнськомутеатрізвистави"Містомогодитинства".Тамсхожакартинаодеськогодворика,єбульдозеристСтьопа.ЗвідтивзявсвоївитокиобразШури.Уньомуєічастинавідмене,аявсе-такивирісвсільськіймісцевості,хочівінтелігентній родині,яспостерігавколорит.

Аколиглядачіпобачатьдругийсезонсеріалу?

Уберезнімизакінчилисценарійдо12новихсерій.Вкінці травняіпочатку червнябудемознімативОдесі;декораціївжепобудовані.

ГРАЄ В ТЕАТРІ ЧОРТА, СЛУГУ І ОПУДАЛО

Ім'я:ОлександрСтанкевич
Народився:08.05.1984,Вознесенськ(Україна)
Кар'єра:Актор,КВН"Одеськіманси"

У 2005 році Олександр Станкевич закінчив акторське відділення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, де свого часу навчалися Володимир Горянський та Сергій Гармаш. Недовгий час актор працював у Чернівецькому українському музично-драматичному театрі імені Кобилянської, а в одеському Українському театрі імені Василька грає вже десять років. Сьогодні Станкевич зайнятий в спектаклях діючого репертуару "Сон в літню ніч" в ролі Деметрія, в "Гамлеті" грає Гораціо, в "Українському Декамероні" – Молодшого Чорта, в п'єсі "Сватання на Гончарівці" – Опудало, а у виставі "Ранок ділової людини" за творами Миколи Гоголя – Слугу Івана. У "Ревізорі" кавеенщику дістався образ Добчинского.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів