Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

"Тіло не приймає новий орган": що приховала від шанувальників Тіна Тернер

в 2016 році співачці діагностували рак кишечника


Тіні Тернер пересадили нирку. Фото&
Тіні Тернер пересадили нирку. Фото&

Відома американська співачка Тина Тернер, старший син якої наклав на себе руки, приховалавідшанувальниківтойфакт,щов 2017 роціїйпересадилинирку.Про цевонарозповілававтобіографіїMy Love Story,якавийдеу світ16 жовтня,повідомляєPeople.

ЗасловамиТіни,в 2016 роціїйдіагностувалираккишечника.Співачкавідмовиласявідтрадиційнихметодівлікуванняна користьгомеопатичнихзасобівчерез неприємніпобічні ефекти.Врезультатіунеїрозвинуласяниркованедостатність.

ДоноромдляТіниТернерставїїчоловік,німецькиймузичнийпродюсерЕрвінБах,івквітні2017рокулікаріпровелиопераціюз трансплантаціїнирки.Якнаголошується,вонавиявиласядоситьуспішною,протезнаменитістьвсещепродовжуєборотисязускладненнями,оскількиїїтілоне приймає новийорган
.

Нагадаємо, Тина Тернер стала лауреатом почесної премії Grammy.

Раніше ми повідомляли, в 2013 році певица Тина Тернер вийшла заміж за німецького продюсера Ервіна Баха. ЦивільнацеремоніявідбуласявШвейцарії.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Джерело: Сьогодні

Новини партнерів

Загрузка...

Популярні статті

Новини партнерів