Головна Сьогодні

The Guardian опублікувала фото Джамали на обкладинці з заголовком "Ти чуєш, Путін?"

У статті йдеться про ситуацію в окупованому Росією Криму та репресії щодо кримських татар

Джамала виступила у фіналі "Євробачення" з піснею "1944". &lt
Джамала виступила у фіналі "Євробачення" з піснею "1944". &lt

БританськагазетаThe Guardianвийшлазфотографієюукраїнськоїфіналістки"Євробачення"наобкладинці.Передовицюномеравід 14 травняприкрасивзнімокДжамали,якийсупроводжуєтьсязаголовком"Тичуєш,Путін?",-передає Zn.ua.

ВиданнятакожприсвятилопредставниціУкраїнивеликустаттю,що стосуєтьсяполітичнихаспектівїїпісні."Європейціможутьпоказати,щовони "небайдужі до страждань" вКриму,якийбуванексованийРосією,голосуючизаУкраїнунаконкурсіЄвробачення",-пишеThe Guardian.

Журналіствиданняпідкреслює,щоісторичнийконтекстпісні"1 944"стосуєтьсяякдепортаціїкримськихтатар,такінинішньоїситуаціїнапівострові.

УстаттіприділеноувагуполітичнійситуаціївокупованомуРосієюКримутарепресіям щодокримськихтатар."Якщоявиграю,цебудеозначати,щосучаснієвропейціне байдужі,іготовіпочутипро більіншихлюдейіготовіспівчувати",-цитуєгазетаДжамалу.

147680_01.

Ранішеспівачказаявилапро те,щовважаєсвоюпіснющебільшактуальноюпісляобшуківізатримань,якіпройшливКриму12 травня вбудинкахмусульманБахчисарая.Кілька людейбулизатримані.СтавленицяКремлянапосадупрокурораанексованогоКримуНаталіяПоклонськазаявила,щовБахчисараїзатрималичотирьохпослідовниківорганізації"Хізбут-Тахрір",визнаноївРосіїтерористичною.

Нагадаємо,з14на 15 травнявСтокгольмівідбувсяфіналміжнародногоконкурсу"Євробачення2016".Конкурспройшову61раз.ДжамалавиборолаперемогудляУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти