Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

ТОП-5 українських зірок, які ведуть свій відеоблог на YouTube

Оля Полякова ділиться рецептами, а Юлія Саніна показує життя рок-групи


Настя Каменських. Надія Дорофєєва. Фото:
Настя Каменських. Надія Дорофєєва.
Фото:

Відеоблоги,абож"влоги"вжедавнимдавнозавоювалипопулярністьнаYouTube.Всебільшеібільшелюдейстализаводитисобівласнийканалнаабсолютнорізнітематики.Найпопулярніші зних-влогипро подорожі,саморозвитоу,їжу,модуікосметику.Сучаснівідеоблогериза популярністюне поступаютьсязіркам кіноішоу-бізнесу.

Мипропонуємовампідбіркуп'ятиукраїнськихзнаменитостей,якітакожуспішнорозвиваютьсвоїYouTube-каналитарадуютьшанувальниківновимивідео
.

Маша Єфросиніна

ТелеведучаМашаЄфросинінасвою"фішку"вInstagramперенесланаYouTube.Нещодавновонапочалавестисвійвласнийканал.Справавтому,щоМашачасторобиларізнівибірки,такзвані"п'ятірочки".Наприклад,п'ятькниг,якіобов'язковопотрібнопрочитати,абожп'ятьпродуктів,відякихкращевідмовитися,щоббутистрункіше.СвоїроликиМаріяробитьзгумором,частоз'являючисьвобразі"критика"всього,щовонаговоритьввідео.

Оля Полякова

ПопулярнаспівачкаОляПоляковаділитьсякулінарнимирецептами,атакожсекретамидоглядузасобою.Наканаліузіркивжебільшніж180 тисячпередплатників.НещодавноОльгаопублікувалавідео,дедокладнорозповідає,якправильнодоглядатизаволоссям.

Юлія Саніна

Солісткаукраїнськоїрок-групиTHE HARDKISSЮліяСанінавсвоїхвлогах показуєлаштункиконцертів,атакожпідготовкудозйомоккліпівгрупи.Крімцьогоувлогиможнапобачити,якгрупаподорожуєвіншімістаікраїнипід частурів.ІнодіЮліяпублікуєвідеозвідповідяминатипові запитання.

Надія Дорофєєва

НадіяДорофєєватакожактивноведесвійYouTube-канал,наякийпідписанобільш ніжпівмільйона людей.Вонарегулярнопублікуєвлоги,деможнапобачитивсе,щовідбуваєтьсявжиттіспівачки,атакожїїколег.Репетиції,поїздки,тренування,бекстейдж-всецеможнаподивитисянаканаліуНаді.

Настя Каменських

Не відстаєвідусіхіНастяКаменських.Їїканал,напевно,єоднимзнайпопулярнішихзірковихканалівнаYouTube.Наньомучастовиходятьцікавііяскравівідеопро подорожі,концертиінавітьтаківідео,як,наприклад"Щовмоємутелефоні".ТакожнаканаліКаменських,якіуїїколег,виходятьвлогипро те,якзнімалисякліписпівачки.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів