Головна Сьогодні

У Майлі Сайрус виявили обсесивно-компульсивний розлад

Майлі додала, що розслабитися їй дуже допомагають йога і спеціальні дихальні вправи

Майлі Сайрус. Фото: AFP
Майлі Сайрус.
Фото: AFP
Якщоупопулярна голлівудськаособистості невстановилихочабоднепсихологічний розлад,то,ймовірно,вонапростойогодобреприховує.Ушоу-бізнесівженікогоне здивуєшрізнимисиндромамиідепресіями,ось і Майлі Сайрус вирішила розповіла про свої особливості.

Дівчиназізналася,щорегулярнозазнає труднощівчерезсвійобсесивно-компульсивнийрозлад.Вінтерв'южурналуCosmopolitanспівачкаговорить:"Ясправжнійконтрол-фрік.Цевиражаєтьсявтому,щоменізавждипотрібнодотримуватися певногопорядку.Янавітьшматочкипіцизавждирозкладаюсиметрично.Розумію,щоцебагатьохможедратувати".

Майлідодала,щорозслабитисяїйдужедопомагаютьйогаіспеціальнідихальнівправи,яківонарегулярновиконує.Самезавдякикомплексуцихзанять Сайрус може зібратися з думками і трохи розслабитися.

Нагадаємо, що Ліам Хемсворт і Майлі Сайрус зустрілисяв2009-му,назйомкахфільму"Останняпісня".У2012-мувониофіційнопобралися,протелише рікпотомунесподіванорозлучилися.Уминуломуроціпаравозз'єдналасяіпобраласязнову.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Джерело: popcornnews.ru

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти