Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

У Росії побили співачку Ірину Дубцову

Артистку по обличчю вдарила дочка відомого бізнесмена

Ірина Дубцова. Фото: instagram.com
Ірина Дубцова.
Фото: instagram.com

Скандальний інцидентстався днями зІриноюДубцовоюв аеропортуНового Уренгоя, Росія,повідомляє 7days.ru.

Співачку, якаприлетілав сусіднє містоз концертом,по обличчювдариладочка відомогобізнесмена.Після того, якприземливсяборт,наякому летілавідома артистка,її іінших пасажирівбізнес-класузустрічалимашини класулюкс.

Поруч зДубцовоїв автомобілівиявиласядівчина, яка летілаз неюз Москви.Поки чекалиостаннього пасажирамашини, разом з якимїхповинні були доставитив залприльоту,Іринапопросилапопутницюприкрити дверіавтомобіля:на півночіРФвже помітнопохолодало,і співачкапобоюваласязастудитигорлоперед майбутнімконцертом.Тій, якачерез кількахвилинвдаритьїї по обличчю, захотілосяіншого-свіжого повітря.

Після прибуттяв будівлю аеропортуДубцовазвернулася до відділеннямісцевої поліції- зірканаписаланакривдницюзаяву.Після цьогоспівачцізафіксувалитравми:помітнусаднона обличчіперед концертом, який вонане сталаскасовувати, Іриніретельнозамаскувалигримери.

Нагадаємо, щезовсім недавно -лише тиждень тому -Іринаразом зі своїм синомАртемомікоханимМарселемМакаряномніжиласянаберезі Середземного моря.Співачкаповернулася до Москвиспеціально доДня знань, щоб відправитиАртемавшколу.Ачерез кілька днів ісамаприступила до роботи-полетіла вгастрольнийтур.Співачкахотілаударнопочатиновий сезон, але не моглаприпустити,що вийденастількиударно.

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів