Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.
Прийняти
Головна Сьогодні

У мережі з'явився той самий скандальний договір НСТУ

Пункти договору НСТУ, який повинен підписати представник України на "Євробаченні", ніяк не можна назвати кабальними

Фото: Сьогодні

Фінал Нацвідбору на "Євробачення 2019" відбувся ще 23 лютого, але представник України на конкурсі так і не визначений. Переможниця Нацвідбору співачкаMARUV відмовилася представляти Україну на "Євробаченні 2019", посилаючись на "кабальні" пункти договору з НСТУ. Але як насправді виглядає скандальний документ?

Громадський віщун, в зв'язку з великою кількістю запитань і ажіотажем навколо Нацвідбору 2019 опублікував пункти договору НСТУ з представником України на "Євробаченні" і повідомив, що це стандартні умови для всіх артистів, які збираються представити країну на конкурсі.

Пункти договору НСТУ:

  • Не допускати під час перебування на сцені та під час відеозйомки будь-яких висловлювань, жестів та інших дій, не передбачених сценарієм.

  • Брати участь в репетиціях, зйомках, телевізійних, радіопрограмах, промотурах, прес-конференціях, інтерв'ю та інших заходах, визначених організатором.

  • Не проводити прес-конференцій і не давати інтерв'ю щодо підготовки та проведення "Євробачення" без попереднього узгодження.

Фото: Сьогодні

  • Не допускати будь-яких дій, висловлювань або проявів, які можуть мати політичний сенс або можуть бути використані в політичному аспекті.

  • Не допускати висловлювань, які можуть ставити під сумнів питання територіальної цілісності та забезпечення безпеки України.

  • Не гастролювати на території Російської Федерації в період з дати підписання договору і ще 3 місяці після завершення конкурсу.

  • Підготувати необхідні документи для в'їзду на територію країни проведення "Євробачення".

  • Нести самостійно всі витрати, пов'язані з участю в "Євробаченні" (всі учасники Нацвідбору заздалегідь поінформовані).

  • Передати окремі права інтелектуальної власності на конкурсний твір і права на матеріали, які використовуються в зв'язку з "Євробаченням".

  • Сплатити штраф у разі порушення зобов'язань або нанесення шкоди (2 млн грн).

Зазначимо, судячи з усього, саме ці пункти переможниця Нацвідбору на "Євробачення 2019" співачка MARUV назвала "кабальними".

Тим часом фіналісти Нацвідбору один за одним відмовляються представляти Україну на "Євробаченні 2019": Freedom Jazz, KAZKA, а також Brunettes Shoot Blondes повідомили, що не поїдуть на конкурс.

Всі подробиці в спецтемі Eurovision

Читайте найважливіші новини в Telegram, а також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі.

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів