Головна Сьогодні

В Україні заборонили російські фільми "Біла гвардія" та "Піддубний"

Держкіно вважає, що в цих фільмах демонструється зневага до української мови і народу

Кадри з фільму "Біла гвардія" Фото: ruskino.ru
Кадри з фільму "Біла гвардія" 
Фото: ruskino.ru

ДержавнеагентствоУкраїниз питань кіно(Держкіно)заборонилопоказнатериторії країниросійських фільмів"Білагвардія" та "Піддубний"-повідомляє obozrevatel.com.

Про цесказановповідомленні,розміщеномунаофіційній сторінціагентства в Facebook.

Держкіно вважає, що в цихфільмахдемонструєтьсязневагадо української мови, народуідержавності,а"окреміфакти внихспотвореніі переписаніна користь Росії.

Експертна комісіяприДержкіноприйняларішення відмовитиу видачіпрокатнихпосвідченьфільмамвумовах інформаційноївійни таз урахуванням захистунаціональнихінтересівв інформаційно-культурномупросторі.Прицьомунадаліекспертизі напредметвідповідності українському законодавствупідлягатимутьвсі російськікартини,підкреслилиу відомстві.

"Відповідний наказДержавногоагентстваУкраїниз питань кіновидано з метоюпротидіїінформаційнійагресіїіноземних держав,інформаційно-психологічному впливу,посилення контролю задотриманням законодавстваз питань інформаційно-психологічноїбезпеки зурахуванням соціально-політичної ситуаціївкраїні",- йдетьсявповідомленні
.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Новини партнерів

Популярні статті

Новини партнерів

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти